Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz alatt normális a...

Menszesz alatt normális a nyákos folyás?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen még nem volt nem tudom mi lehet!A tesztek sorra negatívak de a mellem még mindig érzékeny néha szédülök,fáradékony vagyok!Volt már valaki így?
2009. máj. 6. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
a mensi helyett biztos normális, ha arra gondoltál. de mensi alatt hogy veszed észre a folyást? A mensi egyébként a nyálkahártya leválása, tehát, ha azt érzed, hogy nyúlós-csúszós, az normális.
2009. máj. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is mostanában észrevettem, hogy néha csúszós-nyálkás a menstruációs váladék. Ezt főleg akkor veszem észre, amikor pl otthon vagyok, és csak betétet rakok be. És amikor pisilek, és kitörlöm, akkor tapasztalom ezt. (bocs, hogy ennyire részletesen leírtam)
2009. máj. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is így akartam leírni csak nem mertem:):):)De nekem még ilyen nem volt azért kérdeztem!Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 6. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!