Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek vagy az is...

Terhes lehetek vagy az is lehet hogy csak bebeszĂŠlem?

Figyelt kérdés
Épp menstruáltam,amikor szexeltünk a barátommal,de nem élvezett belém,mégcsak el sem élvezett. Mégis félek. Elvileg már volt peteérésem(fehér folyásom) de elkezdtem agyalni hogy mi van ha mégis? Aztán egyből elkezdtek fájni a melleim,szédültem. Még van pár napom elvileg a mensesig.
2011. nov. 1. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt írd le még egyszer ,mert így elég gáz és nem fogja senki sem kibogarászni, hogy mit akarsz tulajdonképpen!!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

menstruáltam amikor szexelzótünk a barátommal de nem élvezett belém, még csak el sem élvezett mégis félek. Elvileg már volt peteérésem(fehér folyás) de elkezdtem agyalni, hogy mi van ha mégis? Aztán egyből elkezdtek fájni a melleim, szédültem. Még pár napom van a mensiig elvileg.


Ha jól fordítottam le a szöveged, akkor ezt akartad.

Szerintem nem vagy terhes, bár az előváladék is tartalmazhat spermát. Ha esetleg kimarad vegyél egy tesztet és reggel csináld meg, de szerintem inkább csak bebeszéled. Legközelebb inkább csak akkor szeretkezz, ha tudsz védekezni.

2011. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uhh...Elnézést a kiírásért, de telefonról írtam, és nem így mutatta:S De köszönöm a második válaszolónak, hogy lefordította:) És a válaszát is köszönöm. Igen, tudom hogy felelőtlenség volt, mert én még akkor is nagyon félek amikor védekezünk:S
2011. nov. 1. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!