Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg lehet állapítani a vérből...

Meg lehet állapítani a vérből kimutatott HCG szintből, hogy hány napos - hetes terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sikerült teherbe esnem, csak azt nem lehet tudni, hogy mikor, mert a 12. napon még nem volt domináns tüszőm, szóval valamikor később lehetett a pé-m jóval. Most 46. napon teszteltem pozit. A vérvétel majd megmondja pontosan?

Vagy ezer évet kell várnom az ultrahangra, mire 5-6 hetes leszek? Ki nem bírom! :D


2011. nov. 1. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Megtaláltam: az a neve, hogy Clearblue digitális HCG teszt, és ez kb-re kimutatja, hogy mennyi hetes vagy.

Belinkelem, hol találtam:

[link]

2011. nov. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szupi :) köszi
2011. nov. 2. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

Ha lehet, dobnál róla egy képet, ha sikerül?

Kíváncsi vagyok... : )

8+1 hkm

2011. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


itt van, ma voltunk dokinál, dobog a szíve is , olyan aranyos volt, most vagyok 6, de inkább 7 hetes, így szólt a doki :D


úgy kalkuláltunk, hogy 23. nap körül lehetett pé-m, ahogy a hőm is mutatta.

2011. nov. 7. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!