Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja nov.4-re? Éreztek...

Ki nem várja nov.4-re? Éreztek már valamit?

Figyelt kérdés
Én már 2 napja küzdök a folyamatos pisilési ingerrel. Éjjel is 3-szor ébredtem fel emiatt. A mellem duzzadt, eresebb, a mellbimbóm sötétebb. Nálatok mi újság? Ja és nem beképzelem, mert már voltam terhes.
2011. nov. 2. 06:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Én tegnap teszteltem. Nem akarom elkiabálni. Ameddig nem látszik nem is fogok szólni senkinek csak a páromnak. A magándokihoz is csak a 10 héten megyek el, mert Vácon a 6 hetes babámat nem látták (hülyének néztek), csak mikor rá két napra a sürgősségire kerültem állapították meg a nem is pici manónkat. Sajnos onnantól az állandó vérzések miatt a 22 héten a menybe ment.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen veletek. Egyébként én a szagokra vagyok eléggé kifinomult jelenleg.

Ha akarsz írhatsz privátba :)

2011. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Szia.Én se várom 4-re.Viszont nagyon menszesz gyanús a dolog.A hasi fájdalmakra értem.Kaptam ma egy ovulációs mikroszkópot hát ha a jövőhónapba sikert hoz.Én úgy tudom a mellbimbó körül kell besötétednie ha terhes vagy a bimbóudvarnak.
2011. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szia. Én 3.-ára nem vártam, de azóta tegnap és ma csináltam tesztet, és mind2 pozi lett :) Drukkolok neked is,akkor majdnem egyszerre szülnénk :)
2011. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kedves első válaszoló! Ilyen előzményekkel én is félnék a helyedben, de reméljük, hogy most minden rendben lesz! Szorítok!

Kedves Kleopátra! Nagyon gratulálok a pozi tesztekhez! Hát nem tudom, hogy nálam mi van. Tünetek továbbra is megvannak. De ma csináltam tesztet, 20-ast, még negatív. Bár csak holnapután lenne a mensi ideje. Egyenlőre várok. Nem merek már reménykedni sem.

2011. nov. 2. 15:25
 5/27 A kérdező kommentje:
Valaki még? Csak 4-en lennénk összesen?
2011. nov. 2. 15:26
 6/27 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én is 4-ére nem várom, nekünk ez volt az első inszem... sajnos idáig csak negatív tesztem van, holnap reggel tesztelek megint


Nektek van görbétek?

2011. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nincs görbém. Nem mérem a hőmet sem, a sorsra bízom a baba érkezését. Nem akarok tűlságosan rágörcsölni. Kedves utolsó! Neked vannak valami tünetek? Mit érzel?
2011. nov. 3. 06:24
 8/27 anonim ***** válasza:
Sajna nem érzek semmit, bár mensi előtt sem szoktam érezni semmi különöset... ha holnap reggelre nem jön meg akkor tesztelek újra !
2011. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13:10-es vagyok ma délben POZITÍVAT teszteltem!!!!Ma kellett volna megjönnie.Kicsit furcsa a hasam nem tiszta de pizitív!!!!Nem gondóltam volna!!!Olyan boldog vagyok 6.hónapra sikerűlt!!!!:)
2011. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nagyon gratulálok! Olyan jó neked! Sok boldogságot a babához! És vigyázz magatokra!

Mit éreztél ma? Úgy értem vmi tünetet.

Nekem még nem jött meg, hála isten! Remélem nem is fog. Hétfőnél előbb nem tesztelek.

2011. nov. 4. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!