Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja nov.4-re? Éreztek...

Ki nem várja nov.4-re? Éreztek már valamit?

Figyelt kérdés
Én már 2 napja küzdök a folyamatos pisilési ingerrel. Éjjel is 3-szor ébredtem fel emiatt. A mellem duzzadt, eresebb, a mellbimbóm sötétebb. Nálatok mi újság? Ja és nem beképzelem, mert már voltam terhes.
2011. nov. 2. 06:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Köszi szépen.A hasam tegnap furcsa volt mintha kicsit meg akart volna jönni de közben máshogy is fájt.Éjszaka már éreztem a rosszúlétett a terhességit.Előtte a nem várt előtt olyan volt a hasam,mint ha izomláza lett volna,mikor kakíltam meg köhögtem éreztem.Ennyi volt meg a hőm nagyon leesett peteérés után pár nappal és visszaugrott pár nap múlva.
2011. nov. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szia utolsó , Gratulálok a babához :) Megtennéd, hogy felteszed a görbédet? nekem még nem jött meg...

Köszi

2011. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig nem jött meg. És ti? Akik eddigre "nem" vártátok? Nálatok mi a helyzet?
2011. nov. 7. 14:34
 14/27 eszo ***** válasza:

szia! én 4-5-re nem vártam..még nem is jött hál isten..de sajna eddig csak 2 nega tesztem van..reménykedek még nagyon..mert valójában ennyit nem szokott késni..

ezt az izomlázszerű vmit én is érzem a hasamban..nem tudom már ki írta..úgyhogy tökre örültem, mert lehet ez jóóó jel!

én megpróbálok csütörtökig várni egy újabb teszteléssel!

egyébként tavaly júniusban nekem is volt egy vetélésem, úgyhogy már nagyon vágyunk egy babára!


ja és gratula a + tesztesnek!

2011. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Én majd lehet de később!!

De aki nem várta nov 4 re és sikerült annak nagyon nagyon gratula a legszebb dolog az életben!!!

2011. nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett? Teszteltél hétfőn? Én 2-re nem vártam, azóta sincs semmi, szerintem 1 hetet csúszott az ovum, mára-holnapra hozza a postás a vateráról rendelt 10-es tesztjeimet (One Step), mert már vettem vagy 4 db tesztet, de nálunk csak 25-öseket lehet kapni, az meg természetesen nem mutat semmit. Főleg ha tényleg csúszásban vagyok. Kívánok mindenkinek szép + tesztet.
2011. nov. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Még nincs mensi és jelét sem érzem. Mellbimbó érzékenység és sötétebb bimbóudvar továbbra is van. Nem tudom mitől lehet a késés, de mindenképp megvárom a hétvégét. Előbb nem csinálok tesztet. Egyet már ellőttem 2 nappal a mensi időpontja előtt, akkor még nega volt. Hát várok még, azthiszem. Ha kibírom hétvégéig...

2011. nov. 8. 07:58
 18/27 eszo ***** válasza:

nekem nem lett szükségem a tesztre sajnos..4-5 nap késés után ma reggel megjött :-((

Neked még szorítok!!!

2011. nov. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Köszi! Rámfér a szorítás! Még mindig nincs mensi. Holnap tesztelek, ha nem jön meg. Sajnálom hogy nem sikerült neked, könnyen lehet hogy pár napon belül nekem is megjön. De sebaj, nem bánkódunk, jövő hónapban újra.
2011. nov. 10. 05:36
 20/27 anonim ***** válasza:
Én vagyok, aki 2-re nem vártam. Tegnap (1 hetes késéssel) megjött, úgy, hogy a hőm 36,9-ről leesett 36,6-ra, tudtam is, hogy meg fog jönni. De ma reggel 36,8. Soha nem ment feljebb, amióta hőmérőzök, mindig csak 2-3 napig még lejjebb, vagy stagnált, utána esetleg picit fel, meg ugye össze vissza a ciklus első felében. De hogy már 1 napos esés után vissza, ez fura.
2011. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!