Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik most? Akinek ez...

Mi történik most? Akinek ez ismerős helyzet leírná tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Két hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, akkor menstruáltam, de azóta még nem. 3 hete elkezdtem szedni a Maca Vibe tablettát, meg egy hete iszom a cickafark teát. 2 napja nagyon érzékeny a mellem és nagyon feszes, alhasi szúrkálódások is voltak előtte napokban. Persze babát szeretnék, de a mai tesztem negatív lett :(
2011. nov. 2. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó menstruációd első napja? Ha aznap nem jön meg, akkor érdemes tesztet csinálni, és, ha akkor negatív, rá következő 2 napra.

A menstruáció kimaradását követő héten kell menni dokihoz, hogy jó helyen van-e a baba.

Nekem is elég korán jelentkeztek tünetek, és olvastam, hogy valakinek egyszer sem mutatott pozitívat a teszt, holott babás volt.

Fel a fejjel ;-)

Ha két napja vannak ezek a tünetek, akkor szerintem még korai volt a tesztelés.

(Tudom, hogy nehéz várni, de addig az foglaljon le, hogy jobban vigyázz magadra.)

7+3 hkm

2011. nov. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó menstruációm első napja: szeptember 6. (Köszönöm a bíztatást :) )
2011. nov. 2. 08:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Teszteltél tegnap vagy ma?

Ha jövő héten sem jön meg, szerintem hét vége felé menj dokihoz.

(Vagy megjött?)

8+1 hkm

2011. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj, megint én...

És, mennyi a hőd?

2011. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen teszteltem, negatív. Nem mérem folyamatosan a hőmet, de ma reggel 36,6 volt.
2011. nov. 9. 21:55
 6/6 A kérdező kommentje:
És ma reggel is 36,6 volt.
2011. nov. 10. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!