Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan erősödnek a terhességi...

Lassan erősödnek a terhességi tesztjeim, be vagyok tojva, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4 napja késik a vérzésem, peteérés (pozitív ovuteszt) után 1 nappal voltunk együtt a férjemmel, később nem foganhatott a terhesség egyéb okok :) miatt. Az együttlét után 11 nappal teszteltem először, akkor a one step mintha csak szellemcsíkos lett volna, 13. napon már nagyon halványan, de pozitív, a 14. napon, vagyis a nemvárt napján az x-epil szintén elég halványan, de egyértelműen pozitív. Idáig nem is lenne gondom, lányommal is így kezdtem, de rá 3 napra (tegnap) az x-epil nem sokat erősödött, csak szinte azonnal kijött a halvány csík. Ma a patikában clearblue-t és gábrielt kaptam, mindkettőt első vizelettel csináltam, a clearblue rögtön pozitív lett (de a tesztcsík itt is egy halvány árnyalattal világosabb, mint a kontroll), a kazettás gábrielen is szinte rögtön kijött a pozi, de az is érezhetően halványabb, mint a kontroll. A lányommal ennyi késésnél vastagon pozitív (legalább ugyannyira erős teszcsíkos)volt minden tesztem, pedig ugyanannyi idő telt el a fogamzás és a tesztelés között.


Koraterhes tüneteim ugyan vannak ("mindjárt megjön", sokat pisilek, ma már émelygek is), de akkor is, ezek semmit sem jelentenek a jövőre tekintettel...Most be vagyok tojva, hogy ugyan elindult valami, de jobb esetben vetélés, rosszabb esetben missed ab lesz... Szép kilátások...


Valaki valami biztatót esetleg tud mondani?


2011. nov. 2. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:

ugyan ne aggódj!!!minden rendben lesz. nem is értem mirt csináltál ennyi tesztet?:)

nekem a nemvárt napján lett egy igen halvány tesztem, rá 2 napra erősödött ugyan de még mindig nagyon halvány volt a tesztcsikhoz képest. ennél többet nem is cisnáltam. 5hetesen elmenten dokihoz, uh-on egyértelműen ott volt a petezsák, 7hetesen meg már szivhang is volt.azótamár 23hets vagyok, szintén 2ik babával.

ne stresszeld tul, ott van az a babóca:)

2011. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem kár volt ennyi tesztet ellőni. Elég lett volna egy, esetleg kettő. Olyan sok dolog befolyásolhatja az eredményt. Pl.: mennyit iszol előtte, mikor pisilsz utoljára, milyen fajta, minőségű a teszt, stb.


A pozitív teszt, az pozitív teszt. A többin meg kár agyalni.

2011. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy, úgy, a pozitiv az pozitiv. Ne agyalj hülyeségeken, és ne csinálj több tesztet!!! Nekem se lett a 2. terhességnél sose olyan erős csik, mint az első terhességnél, pedig jóval később teszteltem. Mégis 2 gyerekem van :D Ráadásul a másodikkal véreztem is többször, de a doki is csak annyit mondott, ha nem muszáj, nem ir semmit, ha akar, úgyis marad. Maradt :) Szóval szerintem ne parázz feleslegesen, annyi minden történhet a + teszt ellenére is, inkább örülj annak, hogy idáig eljutottál :)
2011. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha már ott a két csík, akkor ott a baba is. Ne aggódj! Drukkolok!
2011. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A tesztek sem mind egyformák,még ha ugyanolyan érzékenységűek is!Én 26-ra nem vártam,24-én délelőtt 1 percen belüli halvány eredmény,gyógyszertári 25-ös nem tudom mi a neve.Még aznap délután facelle rossmanos szintén 25-ös sokkal erősebb,de még halvány.Másnap délelőtt rossmanos 25-ös nem tudom mi a neve vizeletsugaras azt hiszem xpect,szinte megegyező az előző délutánival,majd délutáni gyógyszertári valami kazettás 25-ös sokkal halványabb.Már én sem tudtam,mi van,vettem másnapra gabrielt,reggel,a nemvárt napján baromira halvány,pedig az elvileg 20-as érzékenyégű,kezdtem elkenődni,de nem volt több tesztem,másnap mentem,rossmanos facelle 25-ös délelőtt majdnem egyforma 2 csíkos,de még ez sem volt elég :D,vettem egy új detego nevűt,azt másnap megcsináltam,és egyforma 2 csíkos lett (itt már 2 napos késés),és hamarabb kijött a tesztvonalam,mielőtt végigment volna a vizelet,és kijött volna a controll.7 tezt,mire elhittem :D Ma épp 1 hete késik,pénteken megyek dokihoz!Sok sikert,írj majd,visszanézek.Képeim is vannak,ha még mindig kétségeid lennének :)
2011. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, édesek vagytok! :) A legelső terhességemnek rossz vége lett, ezért volt a sok teszt, aki egyszer megégette magát... na nem is magyarázom, az első 12 hétben örökös paragép maradok, akárhány gyerekem is legyen még... :) Akkor reménykedem tovább a legjobbakban, a dokimhoz úgy is csak 3 hét múlva megyek (a lányommal betötöltött 6 hetesen mentem, nem látott még semmit, rá egy hétre már egy centi volt és zakatolt a szíve, szóval az a sejtésem, eléggé retyetó az ultrahangja...).
2011. nov. 2. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igazából jó lett volna, ha mindig ugyanolyan tesztet használtál volna. De nem lényeg, mert mint írod azonnal megjelenik a csík, mi eleve azt jelzi, hogy erős a HCG koncentrációd. A kontroll vonal lehet erősebb, mint a teszt vonal. Nem jelent semmit.Akár amiatt is lehet, hogy több folyadékot fogyasztottál, így hígabb mintát tudsz adni.

Ne izgulj és kergesd el a rossz gondolatokat. Én is átestem már missed ab-on, rettegtem a 14. hétig, remegő lábbal és összeszorult torokkal mentem UH-ra, pedig éreztem és érzem, hogy most minden rendben lesz. Amióta "bejelentkezett" és rugdos, azóta persze nyugodtabb vagyok.

2011. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem se látták a 6 hetes babámat, csak rá két napra mikor a sürgösségin kötöttünk ki, sajnos onnantól végig véreztem és a 22 héten a menybe ment a kislányunk.

Drukkolok nektek, hogy minden rendben legyen a terhesség alatt és után is.

Nekem is voltak jelek, nővérem szerint csak annyira akarom, hogy beképzelem, de téved, én tudom :)

Drukkolj nekünk is, mert letelt a 6 hónap, próbálkoztunk, de nem merem elkiabálni :)))

De sejtek valamit :)))

Minden jót nektek.

2011. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok, bejelentkezem, mivel ki nem állhatom, ha valaki nem számol be a "végén", mi lett vele.

Sajnos missed ab lett, 9 hetes koráig nagyon igyekezett növekedni a kis pöttyünk, de sajnos nem sikerült tovább erősödnie, mindez ráadásul tegnap derült ki, 11 hetesen, ma jöttem haza a kórházból. A gyönyörű, okos másfél éves kislányom tartja bennem a lelket, és az, hogy 3 hónap múlva lehet próbálkozni, úgy tűnik valóban nem volt elég erős embriónk.


Hát, ez van, köszönöm mindenkinek a biztatást itt és magánban is, akkor sokat jelentett!

2011. dec. 21. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!