Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősödik a hcg tesztem?...

Erősödik a hcg tesztem? Egyformák a terhességi tesztjeim? Vagy erősebbnek látjátok?

Figyelt kérdés

Már meg kellett volna jönnie(mérem a hőt, pé egyértelmű mikor volt) a hőm ma már le is esett...nem is foglalkoztam már vele, gondoltam megjön, meg a tesztet is negatívnak láttam ma

Élőben nagyon nagyon meg kell nézni a tesztet, párom nem is látja a 2.csíkot


tudom hogy erősebbnek kell lennie ennyivel peteérés után

ezek 25mIU s tesztek


[link]

[link]

[link]



Azt látom hogy ott a csík élőbe is, de lefényképezni nem tudom mert olyan haloványka

Szellemcsík sem lehet, mert rózsaszín


a kérdés

Lassan fejlődik?

megállt a dolog és meg fog jönni?vagy erősödik??

Szerintetek?

2 nap különbséggel sokkal erősebbnek kellene látnom nem? Egyértelműbb változás kellene a tesztek között, ugye?


Csak azért teszem fel a kérdést mert már tényleg letettem róla, nem foglalkoztam vele és mégis hányingerem van (azt hittem az idegeskedéstől)


2010. okt. 23. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem akarlak elkeseríteni, de nekem akkor volt ilyen, hogy nem erősödtek a tesztek, amikor korai spontán vetélés lett a vége. :( És a hő meg sok esetben nem jelent semmit, vannak terhesek alacsony hővel! Nem tudom, hogy normális esetben milyennek kéne lennie a teszteknek.

Kívánom, hogy neked NE így legyen és boldog kismama lehess!!!

2010. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, sejtem, hogy nem jók így ezek a tesztek....
2010. okt. 23. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz másik fajta teszttel. Van valami halovány csíkocska, de.... hát, nem merném 100%-ra állítani.
2010. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, hát látni valamit, de....én is azt tanácsolnám, hogy vegyél valami jobb, komolyabb tesztet! És reggeli legelső vizeletből csináld, akkor elég erős a hcg a szervezetben! Sok sikert, és majd mesélj! 37+2 km
2010. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is halvány volt de azért 2 nap múlva már jóval erősebb lett a csík.nem akarlak meg ilyeszteni de nincsen véletlenül cisztád?

csak mert létezik olyan ciszta ami hcg-t termel a szervezetben.

2010. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megjött, baba nem tudom volt e, de ahogy abbahagytam a progeszteron krémet, 2 napra meg is jött(vasárnap)

csak nekem ezt senki nem mondta hogy abba kell hagyni

Azért köszi mindenkinek...majd legközelebb csak sikerül :)

2010. okt. 26. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!