Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed Ab. után mennyi időt...

Missed Ab. után mennyi időt kell várni, hogy ujra próbálkozhassunk a babával?

Figyelt kérdés

1 hete volt a műtétem, 11 hetesen elhalt a babám.

Normális,hogy eleinte csak barnás folyásom volt, viszon ma már enyhén vérzek?Már fájdalmaim nem nagyon vannak, de néha még beleszúr a pocimba.

Nagyon szerettem volna ezt a kicsit, és minél előbb szeretnék ujra teherbe esni.

Mennyi időt kell, javasolt várni a terhességig?


2009. máj. 6. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami veled történt. :(

Én 9. hetesen veszítettem el a babámat, és missed ab lett a vége...

Akkor én nagyon véreztem 1 hétig kb, de azt mondta a doki, hogy mindenféle vérzés normális, barnás, gyenge, erős, semmi váltakozva... De ha 2 hétnél tovább tart, akkor érdemes megnézetni magad.

Mi a műtét után 2 héttel bújhattunk össze először.

A babával pedig 3 hónapot kell várni. Nekem ez jövő héten telik le.

A mensi 4-6 hét múlvára várható először, de ez is egyéni, nekem ma jött meg először, így 11 hét után!! Közben volt vérvételem, ahol kideülr, hogy a baba miatti megemelkedett prolaktin a hatáérték tetejét súrolja, úgyhogy ha ez visszaáll, akkor lesz csak peteérés újra. Gyógyszert nem kaptam rá, mert előtte sosem volt magas... ÍGy 2 hónap alatt húzódott vissza ez az érték...

Most nagyon lassúak a napok, tudom jól, de így a 11. héten azt gondolom, nagyon hamar eltelt a 3 hónap.

A méh egyébként 6 hét után már visszaáll az eredetibe, ekkortól már lehetne is próbálkozni, ha úgy érzitek...

Én 500 mg-os C vitamint szedtem 2 hónapig, és napi 1 Gravidát meg 1 folsavat, és mikor elegem lett, hogy nem jön meg, akkor kezdtem el a méhpempőt, és úgy tűnik bevált...

Sok-sok erőt kívánok Neked!

Az esetleg kiderült, hogy mi okozta? Volt barnázásod a terhesség alatt?

2009. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnálom a történteket.Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked és a párodnak.Nekem tavaly nyáron volt Missed AB-m 6 hetesen.Ha még 1 hét múlva sem szűnik meg a vérzésed akkor menj vissza a dokihoz.Velem is így volt.Nekem a doki 6hónapot javasolt az újra próbáig,de ezt az időt inkább a lelkiek miatt mondta.Első baba lett volna.4mensit vártunk és utána rögtön teherbe estem.Most 25 hetes vagyok.

Minden jót kívánok.

2009. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Visszatérve, nem nem volt semmi fájdalom, vérzés, tehát a 11 hét végig tünetmentesen zajlott.És mégis....de nem adom fel.

További szép napot!

2009. máj. 6. 13:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló cipőben járok, mint Te. Én is azonnal szerettem volna újra babát, de ahogy Te is érzed, eléggé megviseli a szervezetet ez az egész. Fájdogál még a hasad, tehát nem csak lelkileg, testileg is még regenerálódnod kell. Nekem szerencsére megjött a műtét után 4 hétre és utána 28 napra. Eléggé izgultam, mert többen írták itt, hogy nem jött meg nekik sokáig és utána is össze-vissza.

Nekem is nagyon nehéz türelmesnek lennem, de most úgy érzem, hogy jobb ha az ember kivárja a 3 hónapot. Nekem 2 hét után kellett kontrollra mennem, gondolom Te is mész majd és a doki úgyis elmondja az ő véleményét. Én a szexet sem sürgetném annyira, 6 hetet kellene várni vele, mivel a műtét miatt a fertőzés veszély nagyobb. A vérzés nekem majdnem 2 hétig valamilyen formában volt (volt hogy délelőtt semmi, délután kis barna, aztán az is elmúlt). Jobbulást kívánok neked!

2009. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekem 1 hét telt el az eset óta, de olyan nehezen telnek a napok....igen türelmesnek kell lenni, hagyni a szervezetet felkészülni.

Neked is sok sikert a babához!!!

2009. máj. 6. 13:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnálom,ami veled történt!Mivel előrehaladott terhességed volt,ezért szerintem a 3 hónapot várjátok ki,de akár 4 hónapot is,mert a méhednek vissza kell alakulnia a normál állapotára,hogy ki tudj hordani egy babát!Addig is szedj valamilyen vitamint és lelkiekben erősödjél meg!Jobbulást kivánok!

2009. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Amit most fogok írni, annak biztos nem fogsz örülni, de nekem 1 évet mondott az orvosom. Mégpedig azért, mert a tapasztalatok szerint a korai 3-4 hónap utáni terhesség gyakrabban végződik újabb vetéléssel. Szerinte a szervezetnek és a méhnek időt kell hagyni, hogy ne csak felépüljön, de "el is felejtse" ami történt.

Tudom, hogy nagyon nehéz, én kétszer egy évet vártam ki egymás után, de harmadszorra minden simán ment. Kitartást és Neked is hasonló sikert a későbbiekben!

2009. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak, de ne aggódj, minden rendben lesz. Nekem vagy másfél hónap kellett, mire a méhem visszahúzódott az eredeti állapotába. 12 hetesen műtöttek.

Fél évet mondott az orvos, fogamzásgátlót is felírt. Áprilisban volt negyedik hónapja, hogy történt. Már próbálkozunk. Nekem kellett három hónap, hogy lelkileg túltegyem magam rajta.

2009. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam 6 hetesen:( Mi már újra próbálkozunk (ez az első hónap), a 3 hónapot vártuk meg, igaz csak 2 mensim volt ez idő alatt. Remélem összejött most, vasárnapra nem várom. Nekem is az orvos min. 9 hónapot mondott, de mi nem bírjuk kivárni és úgy érzem ha terhes leszek (valamikor), akkor problémamentes lesz. Mindenféleképpen lelkileg készen kell állni az újabb terhességre. A lényeg, hogy amennyire lehet felejtsd majd el ezt a terhességet és CSAK az újra koncentrálj majd. A 3 hónapot viszont mindenfélekképen várd ki. Ja, és szedj vitamint(én a gravidát ajánlom) és mellé heti 3-szor folsavat szedek. És ezeket már a terhesség előtt 1 hónappal. Sok sikert:)
2009. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanulságos válaszokat, és kivánom, hogy a várandóság csupa öröm legyen nektek!!!
2009. máj. 6. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!