Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, higgyek a...

Mit gondoltok, higgyek a tesztnek?

Figyelt kérdés
Igazából kb.1 hete múlt el a mensesem,ami 4 nap késéssel jött meg és ami sosem szokott késni.Bár akkor teszteltem több teszttel is de - lettek.Mennyiségre ugyanannyi volt kb.mint szokott,csak nagyon-nagyon sötét,szinte fekete,néhol pirosas folttal.Nem tudom miért,de olyan érzésem van mintha lenne odabenn vki.Nem azért mert tele lennék tünetekkel,nem mondhatnám,csak egy erős belső érzés.Ma reggel csináltam egy Corax Be Sure tesztet,amin nem látszott semmi,de majdnem 3 óra múlva amikor hazajöttem,s kiváncsiságból rákukkantottam,erősen + lett.Tudom,nem szabad ennyi idő múlva leolvasni,csak kiváncsi lennék esetleg jártatok ti is így,és esetleg lett is belőle baba?
2009. máj. 6. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Corax azonnal kimutatta a terhességet, ahogy reakcióba lépett. Inkább csinálj mégegy tesztet holnap reggel, mert elvileg ennyi idő elteltével már értékelhetetlen.
2009. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Menj el dokihoz. Pozitív tesztet csak terhességi hormon tud produkálni. Csinálj még egy tesztet.

Írd meg mi volt, nagyon kíváncsi vagyok.

2009. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak riogatni, de az, hogy megjött a mensi, és feket volt szinte, és emelett lassan pozitívvá válik egy teszt, méhen kívüli terhességre is utalhat!

Mindenképp menj dokihoz, az a biztos!

2009. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!