Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok mit gondoltok hihetek...

Lányok mit gondoltok hihetek ennek a tesztnek? Lehet h babás vagyok?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam,eddig semmi...Van folyásom,picit bővebb.Vettem 2 tesztet.A lily -,az easy halvány,de látható rózsaszín a 2. csík.Nem tudom higgyem-e.3 éve várunk...Kicsit izgulok,megvagyok fázva s minden tüsszögésnél rohanok a wcre,mert vmi kifolyik,de csak folyás egyenlőre.Gyógyszert nem szedem.Mit gondoltok,milyen ez a teszt,mármint az easy?Ja a mellbimbóimba időnként élesebb szúrkálások vannak,vmint eléggé fáj a derekam,hát ennyi a tünet.
2009. okt. 5. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h a Lily jó, én Gabriellel teszteltem, nem várt után két héttel, és abban a pillanatban két csíkos lett, azóta elmúlt egy éves a fiam:)
2009. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj még 1-2 napot, s reggeli vizeletből cinálj egy másik tesztet. Ha azis pozi, akkor nagy az esély a babára. Ha negatív, s nem jött meg, akkor irány a doki. Állítólag pozitív terhessségi teszt cak ritkán van:-) Nagy a esélyed a babára:-))
2009. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szorítok hogy babás legyél! 3 év hosszú ido megérdemlitek a boldogságot szívbol kívánom hogy úgy legyen. Írd meg mi lett az eredmény érdekelne és hát adna nekunk is némi reményt hogy 3 év után sikerulhet bár mi mégcsak 1,5 éve próbálkozunk a kistesóval. Drukkolok Nektek!!!!
2009. okt. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!