Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Mit csináljak?

Mit gondoltok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap gumi nélkül csináltuk a barátommal, de kb 2 percig, és időben kivette belőlem, még mielőtt elélvezett volna! és ez nem az első alkalom volt gumi nélkül, de egyszer sem élvezett belém. Tudom, hogy az előváladéktól is terhes lehet bárki,mikor hazajöttem megfürödtem a megszokottnál melegebb vízben. Mit gondoltok terhes lehetek??
2011. okt. 27. 15:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem ideje megvenni a babaruhákat.
2011. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az vagy.
2011. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismerek egy jó szülészorvost, ha érdekel elmondom a nevét.
2011. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én komolyan kérdem... és légyszi normális válaszokat adjatok... mennyi az esélye h terhes lehetek???
2011. okt. 27. 15:17
 5/12 anonim válasza:
Mi is így védekezünk több mint egy éve és semmi gond!De van hüvelykúp,miért nem próbáljátok ki,akkor végig csinálhatnátok.
2011. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ez eléggé veszélyes attól, hogy kimosod a cuccot mire hazaérsz simán felmaratonozhatnak a kisfickók. Azt, hogy terhes vagy-e így nem lehet tudni. Viszont arról beszéljetek azon, hogy melyik óvszert vagy más fogamzásgátló szert használjatok, mint később azon, hogy rózsaszín vagy kék babaruhát vegyetek.
2011. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha az első három válaszra azt írod, hogy ne vicceljenek és hogy komoly választ vársz, akkor ezek szerint te magad is tudod, hogy nem lehetsz terhes, nem???
2011. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Mennyi ez esélye ilyenkor a teherbe esésnek??
2011. okt. 27. 15:57
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én a párommal 7 éven keresztül nem védekeztünk mindig kihuzta időbe,és egyszer sem lettem terhes.Mostmár pedig babát szeretnénk remélem összejön!Ugyhogy ne izgulj,sztem biztos nem vagy terhes.
2011. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És nem szedtél 7 év alatt egyszer sem semmilyen bogyót??
2011. okt. 27. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!