Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Váltsak orvost? A férjemnek...

Váltsak orvost? A férjemnek elég rossz lett a sperma vizsgálat eredménye és minket egyből a meddőségibe küldött az orvos

Figyelt kérdés

sokaknál olvasom h a több és jobb minőségű sperma érdekébe az orvos gyógyszert írt fel akkor nekünk miért nem adott ilyen lehetőséget

esetleg tudnátok valami olyat mondani amivel természetesen tudnék rajta segíteni, pl: gyümölcs étel stb


2009. máj. 6. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy egyből oda küldtek benneteket ahol a legprofibbak vannak és tudnak segíteni közvetlen úton a bajotokon.
2009. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek. valahol olvastam, hogy az egy külön szakma... csak az elnevezése rossz a helynek, de segíteni ott tudnak a leginkább :)
2009. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is örüljetek neki,hogy nem "pazarolja"az időtöket különböző vizsgálatokra amit ha amúgy is meddőségibe kerülnétek újra megcsinálnak!Nekem a negatív hsg után a dokim azonnal meddőségibe küldött!És jól tette!

A gyógyszer felírása attól függ,hogy mi nem jó a spermában,sok esetben csak a meddőségiben tudnak ezen segíteni.Ők erre vannak specializálódva!

2009. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd össze a kezed, hogy ilyen a dokid, sok nőgyógyász lexarja, hogy te babát szeretnél, lényeg, hogy vándoroljon a zsebébe a zsé. Szenvedj csak másfél évig, ha még mindig semmi, akkor elküld havonta kb. egy vizsgálatra, az elhúzódik még egy jó darabig, aztán megvonja a vállát, mondja, ne görcsölj rá, csak így tovább, egyszer majdcsak összejön. Az ilyen orvosokat küldeném a sóhivatalba.
2009. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia sztem jo hogy elküldtek a meddöségibe én már 3 éve vágyom babára rossz spermával, de eddig gyogyszereken kivül semmi nem történt. most vettem rá magam hogy elmenjek egy másik dokihoz a jövö héten, de a párom szedett macavibet nem használt( csak a sexnek, de a sperma kevesebb lett) szedett clostyt 3 honapig, ennek pénteken lesz eredménye hogy használt e , akkor megy vizsgálatra, és tegnap ota a FER14-t ami nagyon drága de nagyon ajánlják. valszeg azért küldtek a meddöségibe titeket mert annyira kevés a spermaszám. ird meg mennyi..

32

2009. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,a javitásra jó a Maca Vibe vagy a Fer 14,ami kimondottan spermaszámjavitó.

Sok sikert!

2009. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat elgondolkodtató

csak nekünk nincs annyi pénzünk h egy ilyet beválaljunk

2009. máj. 7. 11:13
 8/10 anonim ***** válasza:
szia holnap meg tudom irni hogy a closty használ e mert holnap megy a párom spermavizsgálatra, és 3 honapig szedte de ez nagyon olcso a többihez képest.
2009. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, a pénztelenség nagyon vacak dolog, de... menjetek a BMC-be, ott minden ingyen van.
2009. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bmc az hol van és mi az???
2009. máj. 7. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!