Sperma vizsgálat?

Figyelt kérdés

4 hónapja próbálkozunk sikertelenül. Sok mindent olvastam már a témában, így azt is, hogy ha egy ideig nem jön össze, érdemes a férfit elküldeni sperma vizsgálatra mielött a nőt vizsgálnák.

Most még csak érdeklődnék, hogy ez hogy néz ki, mennyi idő az egész, hova kell egyáltalán fordulnunk, kell-e beutaló, fizetős-e stb...

Úgy gondoltam, hogy ha 3-4 hónapon belül nem jön össze, elmennénk kivizsgáltatni a párom.


2011. nov. 17. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

3-4 hónap az még nem idő. Az orvos sem fog csinálni semmit, majd max. egy év múlva. Minket egy év után a nőgyógyász utalt be. Bementünk Ő elintézte magának, mármint a mintavételt.:) Egy pár nap múlva megvolt az eredmény.

Persze nagyon nehéz várni, nekünk is 14 hónap után lett pozi a teszt.

Sok sikert!:)

2011. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 4 hónap még nem sok idő, csak már előre szeretném tudni, hogy hogy meg miként működik. Akkor a nődoki adhat beutalót a férjemnek? Háziorvos?
2011. nov. 17. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nőgyógyász adta, nem tudom házi orvos adhat-e beutalót.
2011. nov. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én párom elment magánrendelésre,megmondta mit akart ,egy óra múlva ott volt a kezében az eredmény!
2011. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ZsZs27 ***** válasza:
A férjem simán elment az urológiára, megmondta mit szeretne. Kapott beutalót, azzal bement a kórházba, ott adtak neki időpontot. Előtte 4-5 napig hanyagolni kellett a szexet. Adtak neki egy kis tégelyt, amit itthon is "megtölthetett", a lényeg az volt, hogy 30 percen belül leadja a mintát. Másnap mehetett az eredményért. Én akkor még nem mentem el a nőgyógyászomhoz sem. A férjem azon a véleményen volt, hogy előbb ellenőrizzük, nem nála van-e probléma, elvégre neki kevesebb kellemetlenséggel jár a vizsgálat. Sok doki egyébként tényleg nem küld el vizsgálatra 1 éven belül, de erre van egy megoldás, azt kell mondani, hogy már azóta próbálkoztok.
2011. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!