Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy 2 hónapos...

Lehetséges hogy 2 hónapos terhes vagyok? Csak még nem tudok róla?

Figyelt kérdés

Legutóbb kimaradt a vérzésem egy hónapot,a tesz negatív volt amit akkor csináltam. Barátommal voltam együtt mikor sex közben hatalmas fájdalmam volt (a méhem jobb oldalán)...le is ugrottam róla... Másnap reggel meg is jött.Lehet ,hogy akkor elvetéltem?Most 8.-ra várom.De már lassan 2 hónapja fáj a derekam néha - néha mikor hogy néha enyhén néha rettentően.

Nem mindig de van hogy reggel enyhe hányinger jön rám.És már 2,5 kg híztam.

Hallottam ,hogy van olyan hogy terhesség alatti vérzés...

Lehet hogy én is így jártam?


2009. máj. 6. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden féle képpen menj el orvoshoz. A teszt ha negatív, még nem jelenti azt, hogy nem vagy terhes. Én is így jártam és most egy egészeséges másfél hónapos kisfiam van.
2009. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet most, akár délután is, már bármikor kimutatja, ha negatív, biztos nem vagy terhes.
2009. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítanék, ha nega, valószínű nem vagy terhes. Menj dokihoz! Bármi más is állhat a háttérben!
2009. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!