Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan hogy 4 hónapos...

Létezik olyan hogy 4 hónapos terhes vagyok? Védekeztünk gumival is és fogamzásgátló mellékhatású bőrgyógyszert is szedek. Kicsi az esélya de félek hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen kicsi az esélye,de lehet.Teszt?
2011. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a gumi sosem szakadt ki és nem csúszott le akkor kizárt.4 hónaposan már nőne a hasad,szóval kiszúrnád már.
2011. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy terhes vagy? Úgy értem,hogy konkrét jelei is vannak vagy csak így érzed?
2011. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha több mint 3 hónapos akkor inkább nőgyógyászhoz ultrahangra menjen a kérdező mert ha fejlődési rendellenesség v. bármi gáz van a gondozás hiánya miatt nem az Ő hibájából kifolyólag most még kiderül hamar.


ha minden rendben örülhetnek de fontos lenne tisztázni a genetikai egészségét a babának.

-velőcső, gerinc és down -

2011. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mostanába elég sokat ingadozik az étkezésem. van olyan hogy egynap megeszek egy tányér levest. de van olyan hogy az egész hűtöt felfalom :S és a hasam is nagyobb lett de anyukám szerint csak a sok kaja miatt :S

Terhességel járó mellékhatásokat még nem vettem észre és a mensim is nagyon sok

2011. máj. 26. 14:30
 6/9 anonim ***** válasza:
És nem csináltál még tesztet? Miből gondolod,hogy pont 4hónapos terhes vagy? Azóta van párod?
2011. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes. Csinálj egy tesztet, vagy menj el a dokihoz. Ha erős mensid van, és nem érzel semmi terhestünetet, akkor nem valószínű, hogy babát vársz. Én 4 hónapos terhesen már rendesen éreztem a pici mocorgásokat is odabent.
2011. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Most kicsit megnyugttam :)
2011. máj. 26. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes. Főleg a menzi miatt is és éreznéd is. Ha nem vagy nyugodt, csinálj egy tesztet.
2011. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!