Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevesebb az esélyem a teherbee...

Kevesebb az esélyem a teherbeesésre így?

Figyelt kérdés
8 évvel ezelőtt eseményutáni tablettát vettem be. Tavaly volt egy vetélésem a 9.héten, és most újra próbálkozunk fél év elteltével. Vajon az eseményutáni tabletta miatt lehet még babám?
2009. máj. 6. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az égvilágon semmi köze nincs a vetélésednek a 8 évvel ezelőtti eseményutánihoz. Vagy azért ment el a baba, mert valami nem volt oké vele, vagy esetleg a hormonszinted nem volt jó, vagy a méhnyálkahártya nem volt elég vastag, amibe beágyazódott. Sok-sok oka lehet, de biztos, hogy nincs köze az eseményutánihoz! Bizti lehet babád, bizz az orvosokban, szinte nincs is olyan probléma, amit ne tudnának megoldani! Mielőbbi babásodást kívánok és ne aggódj, ne stresszeld magad, minden oké lesz! :-) Pusz!
2009. máj. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató választ. Már nem tudok mire gondolni, hogy miért nem sikerül. Most erre gondoltam, de reméltem semmi köze hozzá.
2009. máj. 6. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj,az már nagyon régen volt!Szedjél valamilyen terhesvitamint,hogy erősödj és lehet próbálkozni!Sok sikert!

2009. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a te válaszodat is. Igyekszem egészségesen és nyugalomban élni. Életemből már csak a baba hiányzik és csak erre tudok koncentrálni. Remélem hamar jönni szeretne a picur.
2009. máj. 7. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!