Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene tesztelnem...

Holnap kellene tesztelnem (lombik 14. nap), de ma csináltunk egyet a párommal, ez már nem lehet a stimuláció után a szervezetben maradt hcg eredménye a teszten ugye?

Figyelt kérdés

szóval pozitív, de elég rossz képet sikerült készítenem


[link]


2011. aug. 24. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vam még a szuriból is hcg ilyenkor a szervezetedben, de ez tuti pozitív anyukám!!! Nagyon gratulálok!!! :)))
2011. aug. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratula! Kellemes pocakosodást! :)
2011. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!


JUHUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ



4 éve várok erre :D

2011. aug. 24. 08:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Megértelek! 5 évig lombikoztam, és végig egy ilyen tesztre vártam (sikertelenül).

(1. válaszoló)

Holnap akkor mentek a dokihoz? Megírod, hogy mi volt?

Sok sikert!!!!

2011. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

NEm megyünk holnap. Képzeld a harmadik hétre kaptunk időpontot. Szept. 1.


Nagyon sajnálom, hogy eddig még nem jött össze, de nem adtátok fel ugye?

2011. aug. 24. 08:37
 6/13 anonim ***** válasza:

A lombikot feladtam, ugyanis lett egy gyönyörűséges szép kisfiam :))))))))))))

Tényleg érdekes ez a 3 hét, hogyhogy ilyen későn hívnak vissza? Nem is hallottam még ilyet. Megkérdezhetem, hova jársz?

2011. aug. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Nekem jövő héten lesz a érvétel ugyanezen okból, remélem én is így örülök majd. :D

2011. aug. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A Káliba járunk. Nemtom miért, talán a biztosra mennek.
2011. aug. 24. 09:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, a bp-i Kaália. egyszer mi is próbálkoztunk ott Kováts Tímea doktornőnél.
2011. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez pozitív. Gratulálok.

Nekem is ilyen volt beültetés után 10 nappal, de nekem azt mondta az orvos, hogy beültetés utáni 14 napon menjek vérvételre nem is kellett időpont sem.

Fél nyolcra mentem levették a vért majd 1 órára hívtak vissza az orvoshoz, addig csak paráztam, hogy vajon tényleg jó-e a teszt.

Egyébként jó soká kaptál időpontot, nem kell gyógyszert szedned, utrót vagy hüvelykúpot?

2011. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!