Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hónapja késik a menszeszem...

1 hónapja késik a menszeszem de nem szexeltem senkivel. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom tesztet meg nem akarok.
2011. nov. 3. 12:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

De csak neki nincs ötlete!

:(

2011. nov. 3. 13:07
 12/19 A kérdező kommentje:
Meg azért félek is egy kicsit...
2011. nov. 3. 13:08
 13/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem feltétlenül rendszeres a menzesz.Egyébként meg ha beszéltél már róla anyukáddal,akkor kérd meg,hogy fogjon kézen és vigyen el nőgyógyászhoz.Aztán pedig üljetek le beszélgetni a szexről,mert nyilvánvalóan nem tudod,hogy miből lesz a gyerek.Ezt nem bántásból írom,hanem komolyan.
2011. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De tudom. A nő hüvelyébe bele kell dugni a férfi péniszét és az megmerevedik és azután..... inkább nem részletezem.
2011. nov. 3. 13:11
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem pont így ,de mindegy:)

Mégis megkérdezted,hogy lehetsz-e terhes,pedig nyilván még szűz vagy.Annyi ilyen kérdés van itt,hogy alig látni tőlük."nem élvezett el bennem,lehetek-e terhes",stb.

2011. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez teljesen normális és szerintem felesleges elmenned orvoshoz. Amúgy meg nem hüvelyen keresztül vizsgálna hanem végbélen keresztül. Nincs komoly bajod nem fogsz belehalni nyugodj meg inkább. Ha nagyon aggódsz kérd meg anyukádat vigyen el gyereknőgyógyászhoz. Ő majd biztos meg fog Téged nyugtatni ezzel kapcsolatban
2011. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Végbélen keresztül ugyan mit vizsgál?A petefészkét?
2011. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Engem úgy vizsgáltak meg amíg szűz voltam azért írtam azt. Jártam gyereknőgyógyásznál is amikor vakbél gyanus voltam innen tudom.
2011. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

12 évesen, még teljesen normális, hogy egy-egy hónap kimarad a ciklusodban. A hormonháztartásod még nem stabil, a testednek is meg kell "tanulnia" azt a feladatot, amiből a menstruációs ciklus létrejön. Ez pedig elég bonyolult és összetett folyamat ahhoz, hogy az első vérzéstől kezdve pikkpakkra pontosan működjön.

Tehát valószínűleg az égvilágon semmi bajod nincs.:-))

Ha aggaszt a dolog, menjetek el a gyermeknőgyógyászatra, ahol nyilván ugyanezt fogják elmondani.

Az nem baj, hogy figyelsz magadra, de azért túlparázni felesleges a dolgot. Anyukáddal beszélgess ezekről, és a neten is találsz rengeteg információt a kamaszkor hormonális változásairól.

2011. nov. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!