Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az a hgb? Vérvételen...

Mi az a hgb? Vérvételen voltam,ha jól tudom negatívnak kell lennie,de nekem két ++ jel volt ott.

Figyelt kérdés
UGYE NEM AZT JELENTI?HOGY TERHES VAGYOK?
2009. máj. 6. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hemoglobin.
2009. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hgb hemoglobin a csillag azt jelenti hogy valami hiba (nem normál érték van) az után kell lennie még egy értéknek az mennyi?
2009. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hemoglobint jelent.Te szerintem a hcg-vel keverted, mert az a terhességi hormon, amit akkor kezd el termelni a szervezet ha terhes vagy.
2009. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hemoglobin. a ++ azt jelenti hogy az értéked a normális határérték felett van.

hcg-t(ami a terhességi hormon) nem néznek fűnek-fának poénra.

2009. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Kicsit összekevertem a vizelettel.Ami a vérvételről van az 134 lett.A vizeleti hgb lett ++ . Még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 6. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
vér van a pisidben, dúrván fel vagy fázva, vagy a veséddel van gond!
2009. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy segítettél.A vér nem lehet attól,hogy épp akkor jött meg?Igaz akkor még csak barnás volt.A felfázást pedig éreznem kellene nem?Gyakori vizelési inger,fájás stb. vagy nem mindenkinél van így?
2009. máj. 6. 20:08
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha menstruáltál akkor akkor azért (mivel az is vér, hemoglobinnal)
2009. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!