Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehetek gombás?

Mitől lehetek gombás?

Figyelt kérdés

A párommal peteérés alatt voltunk együtt. Mondjuk most lehetne (remélem van is) a beágyazódás, és egy napja iszonyítos viszketést érzek a hüvelyben, és a szeméremajkakon. Nem tudom mitől lehet, felfázva nem vagyok.

Azt hallottam, hogy a kisbabát váró nők nagy része gombás a terhesség alatt. Ez igaz lehet?

A dokimhoz nem tudok elmenni, mert elutazott. Viszont valahogyan kúrálnom kellene magam. Ha minden jól ment és mondjuk épp megfogant a bébi, akkor mit használhatok, amivel őt nem bántom?

Előre is köszönöm a segítő válaszokat.


2009. máj. 7. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem próbáld a canesten kenőcsöt használni, az szerintem biztos nem árt, ill. a cukor fogyasztásodat teljesen minimalizáld, vagy menj be a nőgyógyászatra, a sima rendelésre.
2009. máj. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kanesten kombit ajánlanám azzal nem fogsz ártani nyugodtan vehetsz de ne csak kenőcsöt mert az csak a külső tüneteket enyhíti a fertőzést nem szünteted meg vele
2009. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentol lehet. Pl.stressz, antibiotikum vagy csak legyengult szervezet de ossze lehet szedni szaunában ill.furdo helyeken is. E heti kiskegyedben van sok minden írva ezzel kapcsolatba. A bélflórát is jó helyreállítanni laktobacillussal. Tényleg jó. A canestent pedig kismamáknak is lehet. Azzal 3 nap alatt letudhatod és nem okoz gyulladást a hosszantartó kezeletlen gomba. Ja és persze a párodat is kezelni kell mert ha neki nincs ias tunete attól még téged visszafertozhet. Jobbulást !!!
2009. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezekszerint a canesten tablettàt is lehet szedni egy kismamànak? nem csak a kenôcsôt?
2009. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!