Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom megujjazott, és...

A barátom megujjazott, és előtte lehet hogy belenyúlt a spermába. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
nem nyúlt fel teljesen,csak a bejáratát izgatta(max nagyon kicsit ment fel)..komoly válaszokat légyszi.próbáltam utána olvasni,de konkrét választ nem találtam. segítsetek kérlek!!
2011. nov. 1. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Szinte minden napra jut egy ilyen kérdés:(( Minek éltek szexuális életet,ha nem vagytok érettek rá!!!
2011. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
még nem volt ilyen tapasztalatunk,de valahol el kell kezdeni,te sem voltál profi az elején.és ha megtörtént mit csináljak?? nem azért írtam ide hogy csak leb*szást kapjak,magamtól is tudom hogy hülyeség volt. de ha csak beszólni tudsz miért írsz kommentet?inkább csak tekerj tovább az egérrel és hagyd figyelmen kívül...
2011. nov. 1. 21:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
te figyelj, nem a technikai részletekre gondol, hogy nem vagy profi. eszed lehetne, ha már szexuális életet élsz. pl. hogy tudd, hogy mitől leszel terhes, és hogy hogy is kell védekezni. ha sperma kerül a hüvelyedbe, lehetsz terhes. pont.
2011. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

rettenetesen kicsi szerintem rá az esélyed! kb 0,01%. na meg lehet, hogy nem vagy éppen termékeny sem!

erre a dologra maximálisan figyeljetek oda legközelebb!

lehet illúzióromboló, de ha elélvezett, akkor törölje le legalább, vagy hasonló....

vagy legalább ne nyúljon bele a kezével, ha utána téged simogat!


elvilegha a sperma bejutott a hüvelyedbe, lehet baba, ha fogamzóképes vagy, de szerintem ha csak kívülre, akkor nem tud feljutni a petevezetékedig.


van esemény utáni tabletta, amit az akció utáni 72 óráig be lehet venni, és akkor tuti nem lesz baba!

2011. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
köszi előző,igen erről beszéltem.Én sem tudtam mindent,de hallottam én is és a párom is a védekezés fontosságáról és arról,hogy spermától teherbe eshet az ember...
2011. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nos nekem egy baba így jött össze, a férjem hozzáért saját spermájához, elment kezet mosni épp ez okból, de utána újra hozzáért valahogy, és nekem épp másnap volt peteérésem. (Mondjuk ő benyúlt rendesen)

(Más kérdés, hogy a baba nem maradt velünk, mert korai vetélés lett belőle)


A ciklusod hányadik napján jártál ekkor?(A ciklus első napja mindig a menstruáció első napja) És hány naposak?

2011. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
19 nap után volt az előző menstruáció első napjától számtva. kb 5 napos szokott lenni
2011. nov. 1. 22:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy hány napig tart egy vérzés, hanem hogy hány naponta szokott megjönni?
2011. nov. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
van hogy 28,de előfordul 33-34 is
2011. nov. 1. 22:25
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát ez akkor problémás. 34 napos ciklusnál a 19. nap az pont peteérésre esik...

28 napnál esélyes, hogy már túl voltál a peteérésen.

Csak hogy ezt most épp nem tudhatod, hogy melyik lesz/lenne...

2011. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!