Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már sokadik napon vagyok (45...

Már sokadik napon vagyok (45 felett), két és fél hete uh. Negatív, megvastagodott (12mm) méhnyálkahártya volt látható. Doki azt mondta, terhesség nem egyértelmű. Felírt norcolutot, ha a teszt negatív lenne. Az lett. Mi lehet akkor a bajom?

Figyelt kérdés
Azóta is :állandóan fázom, még 35 fokba is, hőm magas, 37,3 és 37,4 között mozog még napközben is, néha szúrkál a petefészkem, és állandóan azt érzem, hogy pillanatok múlva megjön. Néhány napja nagyon enyhén barnáztam, ez is elmúlt. Három napja szedem a gyógyszert. Meg fog tőle jönni?
2008. júl. 24. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hívott vissza uh-ra?
2008. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem!Csak a bogyót mondta, hogy szedjem.....
2008. júl. 24. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeritnem vissza kellene menned.
2008. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pedig tüneteid alapján terhes vagy.én a te helyedben mielőtt elkezdeném szedni a bogyót,elmennék másik dokihoz.ne hagyd annyiban.hátha terhes vagy.a méhnyálkahártyád is erre utal.szerintem ne szedd,keress másik dokit és ha ő is ugyan azt mondja akkor szedd csak.
2008. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajna, már elkezdtem szedni, de valahogy volt egy olyan érzésem, hogy az előírt napi 2 szem helyett csak egyet szedek.....remélem, ha van valaki odabenn, nem ártok vele neki. Elméletileg, csak progeszteron van benne.....
2008. júl. 25. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 14 mm vastag volt és egy hülye doki azt mondta rá hogy ekkora menzi előtt, pedig volt 3 +tesztem. Egy másik orvoshoz is elmentem és megállapította hogy terhes vagyok és a 14mm nagyon jó (és nem menzi elötti!!!). Szóval keress fel azért egy másik dokit is mert szerintem babát vársz!

Szorítok!

2008. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor a teszt miért volt negatív?
2008. júl. 25. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!