Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudná nekem értékelni a hőmet...

Tudná nekem értékelni a hőmet valaki! Elvileg nov.15-re nem várom! Átlagosan 32 napos a ciklusom! Volt egyáltalán pé-m? Van még esély a babára?

Figyelt kérdés
[link] Png

2011. nov. 5. 09:57
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Nem bántás, de ne képzelj be mindent!

Ha megjött, a hőd is esett,akkor nincs baba! De itt a következő hónap!

2011. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
én is így vagyok vele!!új hóónap új esély!! de tényleg hányingerem volt van még mindig!!nem vagyok még jól!!holnap leszel??most megyek aludni mert korán kelek de ne haragudj!!3:40-kor kelek!!írjál jó!!számítok rád!!nettus!!
2011. nov. 17. 16:33
 33/41 anonim ***** válasza:

Leszek , de az előző nem én voltam :)

Üdv,

Ancsa ( 87%)

2011. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

értem!!különben én se megbántás kép írom nem képzeltem be a hányingert!!nettus!!

képzeljétek az egyik ismerősömnek van egy cuki kiscicája!!el szeretném kérni tőlük!!hamu szürke!!amúgy már múltkor beszéltünk róla,hogy adnak egy cicát!!nettus!!

2011. nov. 17. 17:00
 35/41 A kérdező kommentje:
ancsa:veled beszélgettem eddig??ti készültök a baba projektre??vagy nem is tervezitek??nettus!!
2011. nov. 17. 17:01
 36/41 anonim ***** válasza:

Ancsa vagyok,velem beszélgettél, van két gyerkőcöm és ennyit is terveztünk. Babaprojekt "letudva" :)

Nektek pedig előbb utóbb sikerülni fog, csak tényleg ne ezzel foglalkozz éjjel-nappal, mert az a párkapcsolat rovására megy.

2011. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
sziasztok!!lenne egy hülye kérdésem a hőmmel kapcsolatba!!miért magas a hőm ha több órát alszok mint 5-6 óra??és ez ébredési hő!!ma 9 órakor ébredtem és 36,8 volt a hőm!!nettus!!
2011. nov. 20. 11:21
 38/41 A kérdező kommentje:
szia ancsa!!nem tudom itt-e vagy de írok!!mizu veled??te még nem próbáltad inni a cickafark és a palástfű teát??nettus!!
2011. nov. 22. 08:17
 39/41 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezeket a teákat, de nem is ittam ilyeneket, amikor babát terveztünk. Egyszerűen nem védekeztünk , éltük az életünket és úgy voltunk vele, hogy ha jön akkor jön, ha nem akkor még nincs itt az ideje. Kár bármilyen woodoo csodaszerre áldozni. Ancsa
2011. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
szia ancsa!!én sem nagyon hiszek benne de egy próbát megér!!szerinted akkor mit csináljak??ne foglalkozzak az egésszel??jó !!ezen már túl vagyok!!ezen kívül??nettus!!
2011. nov. 23. 13:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!