Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehetséges, hogy ebben a...

Hogy lehetséges, hogy ebben a hónapban másodszor jelez peteérést a teszt? Közben már meg kellene jönnie a napokban.

Figyelt kérdés
Jóstesztként, reggel tesztelve mutatja erősen a 2 csíkot az ovu teszt. Most már végképp nem tudom, mi van...hcg teszt -.24-én volt elvileg peteérés, meg most.
2009. máj. 7. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet!

Kaptál egy másik esélyt a babára, ha esetleg nem jött eddig ösze:-)

2009. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia én olvstam már hogy az ovulációs teszt is jelzi a terhességet.
2009. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
13:33-as vagyok de lehet hogy megint ovulációd van nekem is volt ebben a hónapban pár nap különbséggel előszőr a bal petefészkem fájt majd pár nap múlva a jobb. Én is feltettem ezzel kaocsolatban egy kérdést vissza is írtak hogy ebből nem lesz baba.
2009. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ovu teszt előbb jelzi a terhességet, mint a hcg teszt; mert az ovulációkor termelődő hormon hasonló a hcg-hez.

(ezért is hívják jóstesztnek)

Szerintem 2-3 nap múlva csinálj új hcg tesztet!

szorítok!

2009. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Minden válaszért hálás vagyok!
2009. máj. 7. 14:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Az esti ovuteszt is totál pozitív. A tesztcsík erősebb a kontrollnál.Ismételten peteérésem van, ez nem terhesség, fájnak a petfészkeim is...ez van.
2009. máj. 7. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!