Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-ik heti uh. Tökéletes,...

12-ik heti uh. Tökéletes, orrcsont, tarkorendö stb. rendben. A down kor vérvétel pozitiv. Kromoszoma 21 1:129. papp teszt alacsony. Másodszor jött ki ugyanez. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
az orvosom ajánlotta azaz beutalt a magzatviz mintavételre.jövö hét leszek 16-ik hétben,de már jövöhétre be vagyok jelentkezve erre az aminora,pont a 16-ik hétben. az afp.t még nem vették le.ti mit csinálnátok helyembe?menjek erre a vizsgálatra,vagy ne?a papirt már aláirtam,h beleegyezek. de nagyon félek,mit csináljak?
2009. júl. 11. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:

A vérvétel (főleg már kettő) azért pontosabb, mint egy uh. Valószínű az AFP-s vérvétel sem fog mást mutatni, ha megvárod, nálunk 2 hét, mire eredmény van, addigra már 18 hetes leszel. Ne legyen, de ha baj van, akkor még jobb, ha mihamarabb kiderül. Tudom, veszélyes az amnio is, de hát én elmennék a helyedben a vizsgálatra.

Egyébként mindenképp megtartanád a babát?

2009. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát pont ez az,ha kisebb betgségek lennének,ami nem jelentene szellemi fogyatékosságot akkor igen. de ha down kor v ilyen akkor nem hiszem.az csak szenvedés lenne mindkettönknek,szerintem.
2009. júl. 11. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is tökéletes volt a tarkóredő, az uh, viszont az AFP nagyon rossz lett. 28 éves vagyok, tehát korom alapján nem lett volna indokolt, de 1:43-hoz volt az esély a Down-kórra. Mi is belementünk a vizsgálatba, és szerencsére rendben van minden, azóta 33 hetes vagyok. Ha mindenképp megtartanád a babát, akkor ne csináltasd meg az amniot! Viszont ha biztos akarsz lenni, akkor ezt a lépést meg kell tenned, csak így fogsz megnyugodni!

Szorítok neked, hogy minden rendben legyen!!

2009. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de remélem nem lesz baj,de most már ugy megijesztettek,h biztos bánnám,ha nem megyek el,mert nem igazán tudok addig nyugodt lenni.de lehet,hogy azt is megbánom,ha elmegyek.nem tudok dönteni.
2009. júl. 11. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Én is mindenképp megyek a korom miatt szerintem te is menj el ,ha vetélést okoz több mint valószínű,hogy beteg baba volt.Drukkolok neked,hogy minden ok legyen
2009. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen,de én csak 26 éves vagyok.
2009. júl. 11. 20:13
 7/9 anonim ***** válasza:
mi lett veled??
2015. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
?
2015. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veled? Már 9-10éves, ha megtartottad..
2019. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!