Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovu teszt hogy néz ki?

Az ovu teszt hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Már mint úgy értem a kérdésemet,hogy veszek egyet és az csak egyszer használható?

Bocsi az ilyen kérdésért de soha nem használtam még!


2009. máj. 7. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

szia.

Én még csak egyszer használatossal találkoztam ami teszt és ugyan olyan alapelven működik mint a terhességi teszt de van mikroszkóp is azt lehet minden hónapban használni csak tisztitani kell de koránt sem olyan megbízható mint a teszt...

2009. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

És mégegyszer bocsi a buta kérdésért!

2009. máj. 7. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Látom már korábban tetted fel a kérdést, de talán jársz erre és olvasod a válaszomat. Szóval az ovu tesztekben több darab van. 3, 5 vagy 7 darabosak általában. Naponta kell tesztelni, rá van írva, hogy a ciklus hányadik napjától ( emlékeim szerint 9 vagy 10, de én mindig csak a 13. napon kezdtem )és minden nap délután vagy este kell csinálni egyet. A használata ugyanaz, mint a terhességi teszté. A két csík azt jelenti, hogy közeleg az ovuláció, a pozitív teszt után 24-36 órával bekövetkezik a tüszőrepedés.

Létezik olyan ovu teszt is, amelyik nyálból vagy hüvelyváladékból tesztel, de ezekkel nincsen tapasztalatom. Állítólag a vizeletből mutatható ki leginkább az lh hormon.

2009. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!Nem sikerűl a baba és mindent szeretnék megtenni érdekében,hogy sikerűljön!Azért is kérdeztem,hogy milyen is az ovu teszt hátha annak segítségével sikerűl!Csak még soha nem használtam!

Kinek mennyire segített?Melyik a legjobb ilyen teszt?

2009. máj. 8. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!