Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbiak alapján az első...

Az alábbiak alapján az első inszeminációnál mekkora az esélyem a sikeres teherbeesésre?

Figyelt kérdés

30 évesen, másfél év sikertelen próbálkozás után a meddőségiben megvolt az első inszeminációnk. Az orvos azért javasolta, mert peteérési zavaraim vannak.

Az injekció kúra alatt (Merional) a 9. napi UH szerint 3 megfelelően nagy tüszőm volt, 6 mm-es méhnyálkahártyával. A 13. napon (Pregnyl injekció után) megvolt az inszem. Végig Elevitet és méhpempőt szedtem illetve az inszem után Utrogestant kell szednem még. HSG rendben volt.

Sem az inszem alatt, sem pedig után semmi különöset nem éreztem, legfeljebb egy kis feszülést néha. Hétvégére (júl.11-12.) nem várom.


2009. júl. 7. 10:40
 1/9 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit félreérthető voltam, a Pregnyl-t az inszem előtt másfél nappal kaptam meg.

Rosszat jelent az, hogy nincsenek tüneteim, úgy értem ez már arra utalhat, hogy nem sikerült?

2009. júl. 7. 10:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem utal arra, próbálj megnyugodni és koncentrálj arra, hogy baba van a pocakodban vizualizáld :))))
2009. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnos én nem tudom megmondani h utalhat-e arra, de annyira aranyos vagy h nagyon szurkolok neked h legyen picur a pocakodba! remélem azért majd megírod h mi lett veled! Drukkolok a manóért!
2009. júl. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm! Köszönöm a válaszotok és a kedvességetek is, nagyon jól esik. Jövő hét elején térjetek ide vissza ha lesz egy kis időtök és addigra megírom az "eredményt"...

2009. júl. 8. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én biztos h visszanézek mert nagyon szorítok érted! Én is akarok már babát , elég anya típus vagyok bár még eléggé fiatal vagyok hozzá sajnos(19)!! Drukkolok!!!
2009. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Mégegyszer köszönöm a kedves drukkokat!

Ma hajnalban teszteltünk, de sajnos negatív lett. :( Általában 24-26 naposak a ciklusaim, ma van a 28. nap. 2-3 nappal korábban már szoktak tüneteim lenni, görcsök, barnázás, de most még mindig nem érzek semmit. A párom ebbe "kapaszkodik", benne még él a remény... :(

2009. júl. 14. 07:44
 7/9 anonim ***** válasza:

szia! benned is éljen a remény, mert még semmi sincs veszve! Amíg nem jön meg addig: a remény hal meg utoljára!!

Szurkolok neked nagyon és remélem összejön/jött a baba csak még nem mutatkozik meg!

Drukkolok(utolsó voltam)

2009. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mégegyszer a drukkot, igazán jól esett mindenkitől!!!

Most voltam az orvosnál de még annál is rosszabb lett mint amire valamennyire számítottam. Egy nővérke kidugta az orrát az ajtón és közölte, (persze ott mások előtt) hogy "ez most nem sikerült, akarja folytatni vagy elmennek nyaralni?"

Olyan megalázó volt, már ott a sírás kerülgetett, hogy hogy lehet valaki ennyire...

Vagy csak én vagyok túl érzékeny? :(

Ráadásul lett egy cisztám is. :(

2009. júl. 16. 13:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

H túl érzékeny vagy-e??? hát hidd el h ez mindenkinek megalázó lett volna és látszik h semmi emberség nincs abban a nővérben(tőlem biztos h jól megkapta volna a magáét) A cisztát sajnálom meg azt is h nem jött össze a picur, de a következő vagy az utána lévő biztos h a te hónapod lesz!

A remény hal meg utoljára! Ezt sose feledd!!!

Sok sikert a továbbiakban!

19/L

2009. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!