Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Cickafark - palástfü, vagy...

Cickafark - palástfü, vagy málnalevél - palástfü. Melyik a jobb kombinácio a sikeres teherbeeséshez? Nagy gond ha ezeket a teákat nem a ciklus elsö napján kezdem el inni, hanem a 4-5-ik napon?

Figyelt kérdés
A ciklusom rendszeres 28 napos, csak valoszinüleg peteérésem nincs. Most kezdtem el hömérözni is.
2008. okt. 29. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A cickafark-palástfű 1:1 arányú keveréke lenne jobb. A málnalevelet már teherbeesés után szokták javasolni. Mindedj, mikor kezded, csak rendszeresen idd. (1/4 l vízhez 1 púpozott teáskanál fű - 2-3 perc áztatás elég neki - lehetőleg reggeli előtt fél órával)

Én úgy tudom, ha rendszeres a ciklusod, akkor van pé-d, csak egy kicsit rá kell segíteni!

Szerintem tök jó, hogy gyógyfüvekkel kezdesz :)

Sok sikert! :)

2008. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Málnalevél pé-ig,(nem baj,hogy később kezded inni)Palástfű menzeszig!
2008. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cickafarkat semmiképp ne hagyd ki!
2008. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget. Cicka,- és palástfüteát sikerült vennem, de filteresek. Reggel, este iszom egy bögrével.
2008. okt. 30. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!