Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Mit jelent a kör, s...

Fontos! Mit jelent a kör, s alatta kis kereszt a másik kör, s jobbra fennt 13 ó. Nál nyil?

Figyelt kérdés

A Jónás naptár szerint voltunk együtt,s nekem azt mondták,hogy ha fennt a nyil,akkor lány,s ha kör alatt fiú.Most viszont pont a fordítottját állítják.Segítsetek légyszives!!


Előre is köszönöm)))


2009. máj. 7. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lány a keresztes.
2009. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Óistenem.A keresztes a kislány.a nyilas a fiú.Nem láttad még ezt a két piktogrammot?
2009. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!!!Eleinte én is igy emlékeztem,de a hugom most mondta,hogy hülyeség,mert ő arrol tudta megjegyezni,hogy melyik mi,hogy a nőknek van eszük,így a fennti jeles lány,a fiuk lennt a gatyájukban,s az a fiú.Ő még frissiben benne van a tanulásban,s én meg rég jártam suliba,de akkor e.szerint csak jóóól emlékeztem.
2009. máj. 7. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy jegyeztem meg kiskoromban, hogy a fiúknak van fölfelé mutató "micsodájuk". :)
2009. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!