Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok. Mar...

33 hetes kismama vagyok. Mar lassan egy hete faj a hasam neha abba hagya utana megint, ejszaka nem alszom, miert? Ez normalis? Voltam tanacsadason de ott csak annyit mondtak, ha nagyon rosszul vagyok megyek a korhazba.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy elkezdődtek a jóslók. Szerintem nekem is ilyenkor kezdődött kb., vagy még hamarabb.

Nem kell jelentőséget tulajdonítani neki, míg túl erős görcsölés, vagy vérzés nem jelentkezik.

2011. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Képzeld el, hogy nekem is jelentkezett már ilyen, egyszer este, olyan mensisen begörcsölt a hasam és a derekamban is éreztem ilyen fájdalmat. Vettem be No-Spát és Magne B6-ot és bele is aludtam, használt. Másnap még a hasamban éreztem, de aztán elmúlt. Szerintem jósló fájás...viszont a védőnőm szerint ez még túl korai, úgyhogy nem lettem kisegítve vele. Anyósom és anyukám szerint természetes.

2011. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de mi az joslo fajas?meg nem is halottam rola.
2011. ápr. 16. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!