Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn volt egy abortuszom,...

Hétfőn volt egy abortuszom, kedd szerda semmi. Tegnap óta viszont erősen görcsöl a hasam-pirosas enyhén barnás a vérzésem-Ez normális Vagy érdemesebb visszamenni a korházba?

Figyelt kérdés
Ha vissza kell mennem akkor úrja megcsinálják a vákumos eljárást vagy kaparás lesz?
2009. júl. 3. 11:06
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint hétfőn kedden szépen vérezgettem,szerdán már nem annyira és tegnap óta van ez az erős görcs-ami nem tudom hogy normális-e...
2009. júl. 3. 11:12
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem küretem volt, mert elhalt a baba, de utànna 8 napig véreztem és görcsöltem! Szerintem neked is ez lehet, tisztulsz, huzodik össze a méh, azért a görcsös fàjdalom!

2009. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem missed em volt két hete. Én is görcsöltem meg véreztem. De ez attól van amit az első válaszoló le írt.

Ha annyira görcsölsz hogy nem bírsz fölkelni vagy ha belázasodsz akkor kell vissza menni.

2009. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia nekem is hétfön volt egy abortuszom sajnos én sem tudom hogy menjek e orvoshoz hiszen én is csak aznap véreztem másnap csak barna fojásom volt és görcsöl a hasam
2010. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!