Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostisok! Kinek mennyi,...

Clostisok! Kinek mennyi, mekkora tüszői lettek és lett-e belőle baba?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem "sajnos" nem követték uh-on a peteérést. De 2 biztosan volt! Ikrek fogantak.

Az is biztos, hogy a Clostitól nagyon erős reakcióim lettek, úgymint rettentő nyilalás a petefészkek irányából, jobb oldalon még nyomásra fájt is.

2009. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon hangos gratula a kicsikhez!

Egészen meghatódtam az ikreidtől, örülök, hogy Nálatok teljes a siker!!!!

És érdekes, amit írsz..

Én Closty előtti ciklusokban is kaptam tüszőrepit, amitől kifejezett ovu-fájdalmaim lettek. Ebben a ciklusban ez elmaradt, pedig inszem is volt, de.

Closty előtt volt átjárhatóságim, ami nem fájt, de után a köhögéstől, nevetéstől, mindentől érzékenyek lettek a petefészkeim. Ez akár a HSG-től, akár a Clostytól is lehetett eszerint?


Neked mikor, hogyan derült ki és hányadik Clostys hónapban, hogy babákat vársz?

2009. máj. 8. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok... első Closti-s hónap sikerült!!!

Tüszőrepesztő inj. sem kellett!


A HSG mit jelent?

2009. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez a petevezetők átjárhatósági vizsgálatát jelenti. Röntgennel vagy UH-gal és kontrasztanyag befecskendezésével végzik, nekem UH-s volt és cseppet sem fájt.

ELSŐRE sikerült?!

Még nagyobb gratula!

2009. máj. 8. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!