Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat a Closty késést?

Okozhat a Closty késést?

Figyelt kérdés
Sziasztok Lányok! Az unokahúgomnak ez az első clostys hónapja. Késik neki 5 napja, de a teszt negatív. Okozott nálatok a Closty késést? A tájékoztató szerint tudom, hogy nem, inkább a tapasztalat érdekel. Köszi!
2009. máj. 8. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

én olvastam itt olyat hogy kitolta a peteérést és így ezáltal szerintem késett nekik is:(

de én is most kezdem és kíváncsi leszek hogy hogyan alakul,remélem babás leszek:))

és az unokahúgodnak is ezt kívánom:)

2009. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, remélem én is, hogy sikerül nekik!

A pé-je időben volt, azt mondta érezte is, de biztosra ment egy ovu-teszttel...

Más tapasztalat van még?

2009. máj. 8. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem ez a második clostis hónapom és nem,hogy késettt de 28 helyett 26 napra jött meg!12-ik napon voltam uh-n és 13-ik napon kaptam tüszőrepesztőt ami elvileg 14-15-ik napra repesztette a tüszőt utána 12 napra jött meg!Most én sem értem mi volt de nekem biztosan nem tolódott!Szerintem egy-két nap múlva csináljon még egy tesztet lehet csak korán tesztelt viszont ha az is negativ lesz mindenképpen menjen vissza orvoshoz nehogy gond legyen!Sok sikert neki!
2009. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is!

Kívánom, hogy mielőbb babád legyen!

2009. máj. 8. 08:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én pcos-re szedtem és nekem 33-35 napos ciklust csinált. Peteérésem a 18. nap volt. Így nem biztos hogy 28 napra állítja be. Remélem hamar sikerül vele baba!

18 hetes kismami :)

2009. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 4. Clostys hónapom. Peteérésem a 16-17. napon szokott lenni és eddig 31 napra jött meg. Remélem most nem fog megjönni:) Az uncsitesódnak is ezt kívánom!!!
2009. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 3. hónapom, elsőre 15. másodszor 16. nap volt pé, és utána pont 14 napra meg is jött, sajnos!
2009. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!