Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőm ma leesett,36,7-re, de...

A hőm ma leesett,36,7-re, de csak holnap kellett volna, és a folyásom még mindig krémes a szokásos vizes helyett. Most akkor előbb meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Görbém:

[link]


2009. máj. 8. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nagy rá az esély, hogy megjön. Nekem tegnap 36,9 volt, ma már csak 36,6 és itt a menzi is. Alig látom a betűket a könnyeimtől! Jön a következő hónap, hátha akkor majd sikerül neked is és nekem is!

2009. máj. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajna valószínű hogy megjön, nekem is így szokott kezdődni már amíg menzisztem (19 hetes kismami vagyok) és menzi előtt nekem mindíg krémes folyásom volt! A folyásra nem szabad alapozni mert az változhat bármitől és nem terhességi tünet, hisz mindenkinek más és más. Én pl tök száraz voltam....

Azért bízzunk benne hogy nem jön meg mégsem.

2009. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!