Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én hétvégére nem várom! Ma...

Én hétvégére nem várom! Ma hol az egyik, hol a másik petefészkemnél szúródott. Egész nap émelyegtem és szédültem. Vagy elrontottam a gyomrom? Nem korai még ez? Más is érez ilyet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Néha szoktam, de inkább azóta mióta spirálom van.
2011. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én màra nem vàrtam.ugyan ezeket érezem egy kicsit megspékelve nagy pisi ingerrel.most este csinaltam teszet.negativ:( a szombati tesztem is az volt:(faj a hasam es megeker jonni erzesem van.remelem neked baba van a dologban:)
2011. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Én is vasárnapra nem várom de,már 4-5 napja olyan érzésem van mint ha meg akarna jönni.A petefészkemnél érzem néha meg a derekamnál olyan nyomás félét.A mellem nyomásra (kicsi) érzékeny ,fáj. Nagyon bizom benne,hogy nem jön meg.
2011. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hebaba ***** válasza:

Szia. Én is vasárnapra nme várom.

Nekem csak kicsit megduzzadtak a melleim és néha szurkál a hasam, de csak mindig ugyanott bal oldalon.


Nem szabad beleélni az ember lányának magát, mert jöhet a csalódás. Én is bízom benne, hogy nem jön meg. Szombaton tesztelek 10- es teszttel. Ti?

2011. nov. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is vasárnapra nem várom, ez volt az első próbálkozás a második bébikére. Az első fél év után jött össze, jó lenne, ha ez most sikerülne. A mellem kicsit feszül, meg a bal petefészkem körül szúrkált pár napja, hát majd kiderül, hétvégén. :)
2011. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Én hétfőre nem várom. De már egy hete baromira fáj a mellem és meg van duzzadva...de persze ez lehet a mensi előjele is.

Remélem valakinek itt pozitív lesz a tesztje már a 7végén :)

2011. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok mindenkinek,remélem jó hétvégénk lesz vagyis nem fog megjonni.
2011. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
na kinek milyen hétvégélye volt?
2011. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
èn mára nem várom,eddig nem jòtt de, majd leszakad a derekam meg fáj a petefészkem vagyis jönni fog :-( sajna
2011. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hebaba ***** válasza:
Nekem sajna, ma megjött. Ez van, majd legközelebb!
2011. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!