Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megdöbbenve olvasom, mennyien...

Megdöbbenve olvasom, mennyien próbálkoznak eredménytelenül a teherbeeséssel. Valóban ennyire széles réteget érint?

Figyelt kérdés
Írjátok meg, hogy mióta próbálkoztok, mi a gond, s hogyan élitek meg ezt a problémát. A korotok is érdekel.
2009. máj. 8. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi közel egy éve próbálkozunk vele, és semmi. Nagyon nehezen élem meg mikor a tesztek újra és újra negatívak, a menszi újra és újra megjön. 23 éves nő és 30 éves férfi.
2009. máj. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk másfél év próbálkozás után jött össze a manó. Egyikünknél sem volt semmi gond. A petevezeték átjárhatósági után azonnal teherbe estem; pedig mindkét petevezetőm átjárható volt...lehet kellett ez a kis tisztítás...vagy véletlen.

27 évesek vagyunk mindketten.

2009. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen abbahagytam a fogit.4 évig meg se volt rendesen hiába orvosok:( Meddöségi orvosom 8 honap alatt elérte hogy baba legyen természetes uton ilyen meg olyan kivizsgálás majd 2naponta ultrahang,páromnál sperma vizsgálat és 2honap closty után megszületett lányom 24 éves voltam ekkor.Most itthon vagyok 6hos fiammal 29 évesen ugy hogy meglepetés volt a mikor kiderült hogy van 1 pocaklako:))
2009. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi mindketten 24évesek vagyunk, tavaly augusztus óta próbálkozunk.

A baj oka nálam van, páromat is vizsgálták, nála minden okés.

Sorolom: PCO-m van, a jobb petevezetőm teljesen zárt, a méhnyaknyák megöli a spermát, aztán a legújabb, hogy a clostytól meg lett egy szép nagy 3centis cisztám a bal petefészkemben.

Én csak mesterségesen, vagy inszem, vagy lombik által eshetk teherbe.

Volt már egy inszemem, az nem sikerült, ez áprilisban volt, most lett volna a második, csak a ciszta miatt nem lehet.

Júliusig ne is álmodjak inszemről a dokim szerint.

2009. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok otthon a témában, nem tudom mi a closty, a görbéket sem értem...

És úgy általában nem értem, hogy egészséges fiataloknak miért nem lehet gyereke. Olyan igazságtalanság!

2009. máj. 8. 11:28
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt én sem értem, h miért ilyen igazságtalan az élet.

A clostlbegyt, meg egy peteérést serkentő gyógyszer.

Ti is próbálkoztok, vagy kíváncsiságból írtad ki a kérdést?

2009. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 29 éves vagyok a férjem 34 éves. Tavaly augusztus óta próbálkozunk. Rendszeresen járok orvoshoz PCOS-t diagnosztizált. A ciklusom ennek ellenére 28 napos, van peteérésem, a férjem spermaeredmény jó. Januárban 1 hónapig szedtem clostyt 2 peteérésem lett, akkor nézett kérésre (bár magánrendelésre járok) a doki a 14. napon hormont az jó volt, de csak azért mert kértem, és nem törődött azzal, hogy a ciklus végén és elején menjek! Mindíg érzem az ovulációt, van nyák, rendszeresen járok UH-ra ahol a doki lát nagy tüszőt, és januárban peteérés után is voltam vissza ahol látszott a sárgatest, tehát megrepedt a tüsző. Most már viszont én is határozott leszek és a jövő héten visszamegyek és a nagyobb adagú clostys hónapom előtt most kérek a ciklus elején és végén is hormonvizsgálatot és a többit, mert lehet hogy csak egy kis eltérés van, vagy egy kis dugulás a petevezetőben de az orovos szerint a 9 hónap próbálkozás normális és nincs igazán szükség vizsgálatokra, már néha úgy érzem, hogy én zaklatom és csak hisztisnek tart. Pedig nekem van olyan gyanúm, hogy a sok kis cisztám lehet hogy hormont termel, vagy éppen ezt visszafogja és nem tud a petesejt beágyazódni! De legalább a ciklus második felében lévő hormoneredmény megmutatná, hogy van-e és megfelelő-e a peteérésem. Úgyhogy én most a sarkamra állok!!!
2009. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

23 éves vagyok, a férjem 28éves. A bibi nálam van, hiszen PCOS vagyok, tavaly novemberben állapítottta meg a dokim, és most ott tartunk hogy van rendszeres mensim már 4 hónapja, előtte hol volt hol nem, mint a mesében :) A hőmérsékletből és az ovuteszt által az is kiderült hogy van rendszeres peteérésem is azóta és mostmár csak arra kell várni, hogy mikor jön össze a baby :) Most megyek majd vissza a dokihoz jövőhónapban és majd meglátjuk mit is mond, mik a következő tehendők. :)

2009. máj. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi két éve próbálkozunk és tavalyi építkezés miatt csak három hónapja járunk orvoshoz!Nekem hormon problémám van amire gyógyszet szedek és e hónapban volt petevezeték átjárhatósági vizsgálatom amit nem tudott értékelni a doki mert elég rosszul viseltem így két hónap múlva ismétlés addig meg a remény hátha sikerül végre!Páromnak sperma vizsgálaton kiderült,hogy bár a mennyiség jó de lassúak viszont a miért még nem derült ki így gyógyszert sem kapott rá!Én most 24-én leszek 30 párom 34 éves!Soha nem gondoltam volna én sem,hogy ez ennyire nehéz lesz de úgy tűnik pont nem abba a csoportba kerültem akikre elég rá nézni és terhesek lesznek!!!Ez sokáig bántott de már bele úntam és minden mindegy alapon várom a ciklusok végét!
2009. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 22 éves vagyok a párom 27 éves. 6 hónapja probálkozunk, és most ugy tűnik végre sikerült, de nem felhőtlen mert nem látszik még a baba csak a petezsák amiben kifejlődik. hétfőn megyek vissza a dokihoz és akkor lesz 100%. amikor végre van esély hogy szülők legyünk remélem nem lesz semmi gond és hétfőn ott lesz az embrio. Azt hinné az ember hogy fiatalon milyen könnyű, pedig közel sem az.
2009. máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!