Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély, hogy összejött...

Van rá esély, hogy összejött a baba?

Figyelt kérdés
A menzeszem előtt 2 nappal voltunk együtt a férjemmel,majd miután elmúlt, tehát a menzeszem első napjától számított 5. napon. Most az együttlétünk utáni 5. napon vagyok s egész nap görcsöl az alhasam. Nagyon szeretnénk, ha összejönne a baba. Vettem már tesztet is, de még nem csináltam meg.
2009. máj. 8. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Szia.én ugy tudom hogy csak is akkor eshetsz teherbe ha ovulácios( peteérés) napon tehát a menszesz első napjától számitott 14. napon van, persze egy átlagos 28 napos ciklusnak. mi 6 hónapig probálkoztunk és összejött lesz kisbabánk. sok sikert nektek szurkolok.
2009. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy csak ovulációkor lehet teherbe esni! akkor még ennyien sem volnánk...! gyakorlatilag a ciklus alatt bármikor teherbe lehet esni, csak egy érett pete és egy odatalált sperma kell.a sperma ugye adott, hogy mikor kerül oda:)(és 2-4 napig elél) spontán peteérésed viszont bármikor lehet! viszont esetedben az eltelt idő még olyan rövid, hogy nem javaslom a tesztelést! leghamarabb 2 hét múlva-szerintem...
2009. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!