Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » P3-am van. Jövő héten műtenek,...

P3-am van. Jövő héten műtenek, felső hámrétegből vesznek le mintát és majd 1 hét múlva lesz csak eredmény. Még nem szültem, de már a párommal nagyon szeretnénk babát. Sikerülhet teherbe esnem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt kerdezd meg egy igazan ehez erto dokitol...amint latod senki nem tud olyan dologra valaszolni amiben nem biztos...de ez igy is jo..ha valamit nem tudsz akkor inkabb hallgass.

Kerdezd meg a dokidat...es sajnalom amin keresztul mesz.

2008. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bár nem tudom pontosan mi is a "betegséged", de szerintem hasonló, mint ami nekem volt. Nekem hámréteg-megvastagodásom volt, ami egyre nagyobb területen terjedt el, minek utána évekig próbálták gyógyszerrel, kúpokkal kezelni. Aztán elmentem egy tök jó dokihoz, aki valami gőzölős eljárással "műtött", annak talán nem is nevezném, (a kórházban más eljárással csinálják, az műtét), és mire a 3 hónapos kontrollra visszamentem, már terhes voltam, bár ez akkor még nem volt kimutatható, csak utána pár héttel. Nagyon örültem, hogy rászántam magam a műtétre, pedig nem volt könnyű döntés. Viszont azt mondta ez a doki, hogy a teherbeeséshez fontos a teljes egészség. Így aztán megcsináltattam, és látod! Úgyhogy csak bíztatni tudlak, amint helyrejöttél biztosan összejön a baba. A műtét előtt mi 9 hónapja próbálkoztunk már. Kitartás! Sok sikert!
2008. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megműtenek, meg van az eredmény, kikezelnek, utána abszolút van esélyed babára! Ezt egy netes orvos válaszolta, szintén P3-as hölgynek! Kitartást!
2008. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok.

Igyál cickafarkteát vagy vegyél tabletta formában! Minden női bajra jó, és tényleg hatékony! A műtét alatt is ihatod, csillapítja a vérzést, sebforrasztó is!

2008. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Ne aggódj! Én is túlestem egy ilyen műtéten és minden rendben lett utána. Nekem még hpv virusom is volt, de szerencse ezt sikerült kikezelni.

A műtéted kb. 20 perces rutin műtét lesz és valószínű csak kábitani fognak.

Enegem bent fogtak éjszakára, de nem azért, mert baj volt csak megfigyelés miatt. Utána kb.5-6 hétig no sex! Nekem Kb. 25évesen volt ez a problémám és sajna azóta is mindig van valami...:( Cysták, méhszájseb...

Már 31 leszek és még mindig nincs baba. 1 éve próbálunk már minden, mindenhogy a férjemmel, de semmi. Orvoshoz megyek mindig a 12.napon ultrahangra és szerencsére többnyire majdnem mindig van peteérésem is, és mégsem.

A műtét miatt ne aggódj!

Majd írj, ha túl vagy rajta.

2008. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!