Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is volt a párjának a...

Másnak is volt a párjának a spermája baktériummal fertőzött?

Figyelt kérdés
Okozhat meddőséget?Ki mit szedett rá?Ismertek természetes baktériumölő gyógymódot?
2011. nov. 10. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
bocs az off-ért,de honnan derült ki a probléma?(mármint volt bármi tünet?)köszi
2011. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Anti B , de ha voltál vele együtt akkor menny nődokihoz, és mond hogy a párodnak mi a panasza, biztos lehet orvosolni egyszerűen! Igen okozhat, és mindenféle fertőzést pl:hüvelygomba stb, orvosoljátok, és addig csak gumival! Sok sikert, és nyugi! Szia

Erika

2011. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Spermavizsgálaton voltunk.A mennyiség, minőség jó 120 millió volt.Ezzel nincs gond csak találtak 2 féle baktériumot.

Most írt fel a doki rá egy antibiotikumot de úgy hogy konkrétan nem tudja mi a baja és a gyógyszer 1 hónapos ára 18 ezer ft-ra jön ki kb...ezért érdeklődök hátha van valamilyen természetes gyógymód.A rákszűrésem eredménye múlt héten lett meg teljesen negtív sehol egy x, p2-es lett.

Másfél éve próbálkozunk most kezdtem a második Clostys hónapomat.

2011. nov. 10. 21:14
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja és semmi tünet nincs.A párom teljesen jól van.
2011. nov. 10. 21:15
 5/14 anonim ***** válasza:
csak egy tipp!a zsurló nagyon jó tisztító hatású gyógynövénye.Nekem is most ajánlották gyulladásra.200ft kb a DM-ben.Megér egy próbát nem?
2011. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen, nekem is bevállt :)
2011. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A férjem is jól volt még is volt baktérium a sprmájába , az ureoplasma u, és streeptococus agalactiae . antibiotikumot kapott , de nekem is szednem kellett, mert több vetélésnek mint kiderült az volt az oka, hogy azt az átkozott ureaplasma urealyticum-ot szex alatt át lehet adni spermákkal és hiába megfogantam ez a baktérium elpusztította:S,két hetes kúra volt pár ezer volt a kettőnk gyógyszere. Újabb tenyésztésnél már nem volt nála baktérium, és terhes is lettem pár hónap múlva:)doxicilint kaptunk és klion tablettát.Tökéletes baktérium ölő, viszont mutatta a bakterológus a leleten, minden baktérium mellé oda volt írva mivel lehet kiírtani, tehát mit írhat fel rá a doki.
2011. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A páromnak az egyik enterococcus a másiknak a nevét nem tudom délután leírom.Azt mondta a doki, hogy ez konkrétan nem ok a meddőségre:(

Lehet ezért nem estem eddig teherbe?

2011. nov. 11. 06:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én férjemnek is volt baktérium/ gyulladás antibiotikumot kapott( Augmentint) , és abban a hónapban már terhes is lettem. De most már 2x volt antibiotikum kúrája, de a kistesó nem akar jönni. Az utolsó eredménye Steptococcus D volt.

2011. nov. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:-)A zsúrlót kipróbálom.Olvastam az ezüst kolloidról, állítólag 650 féle baktériumot elpusztít.Hallott róla valaki valamit?A másik baktérium a Proteus morganii
2011. nov. 12. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!