Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett kimutatj...

Fogamzásgátló mellett kimutatja a teszt, ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
több alkalommal nem szedtem be időben a gyógyszert és félő,h terhes vagyok! néha hányingerem van és folyásom is több lett!
2011. nov. 11. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért ne mutatná ki?

Igen kimutatja.

2011. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat! lehet buta kérdés,de nem voltam benne biztos
2011. nov. 11. 09:59
 3/10 A kérdező kommentje:
ha a gyógyszert szedem tovább akkor ugyan úgy meg jön napra pontosan ha terhes vagyok? nem tudom mikor csináljak tesztet,de a gyógyszert se akarom abba hagyni mert nem biztos a terhesség
2011. nov. 11. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha terhes vagy nem fog megjönni, bár vannak "extrém" esetek, ismerek olyat aki 3 hónapos terhesen tudta meg h babát vár mert addig menstruált rendesen.

Kb. 14-15 nappal az együttlét után érdemes tesztelni, reggeli első vizeletből.

2011. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi. azért gondoltam,hogy megjöhet mert ugye a fogamzásgátlót szedem.
2011. nov. 11. 10:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjönnie?Én gyógyszer mellett lettem terhes,nekem az tűnt fel,hogy pontosan szokott megjönni és késett.Ott tudtam,hogy baba van.E.
2011. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jövő hét pénteken kell megjönnie. te megtartottad?
2011. nov. 11. 14:09
 8/10 A kérdező kommentje:
melyik gyógyszert szedted? én a tri-regolt szedem
2011. nov. 11. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze,megtartottam.Szerencsére makk egészséges kisfiú.Gestomix.Most is ezt szedem mert a másikat nem bírtam,de mostmár gumit is használunk.Így tuti védelem.Terhes vagy?E.
2011. dec. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Esztike83 válasza:
Most olvasom ezt a cikket és mérges vagyok.29 éves vagyok két kisfiú anyukája.A napokba jártam úgy hogy én is Tri-regolt szedek és terhes lettem.Tegnap szembesültem a terhességi teszttel és sok(k)ot kaptam.Tudom hogy 100%os védettség nincs.de most olyan helyzetbe hozott amit magamtól soha nem gondoltam.Kétségbe vagyok esve teljesen.Én már nagyon nem akarok 3 gyermeket.az abortusz ellen vagyok de most nincs más választási lehetőségem...Anyagi helyzetünk, egészségi állapotom nem engedi hogy megtartsam.A lelkem fáj és folyamatosan azon jár az agyam hogy mit fognak szólni a kórházban.Én nem bírom elviselni ha szemrehányást tesznek vagy megaláznak amiért ezt teszem.Pedig a körülményekről nem is tud senki semmit....
2012. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!