Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan hogy éreztem a...

Lehet olyan hogy éreztem a peteérést régebben, de most már nem?

Figyelt kérdés

PCOS vagyok. Mikor nem szedtem semmit és évente kétszer volt mensim mindig onnan tudtam hogy lesz, hogy a melleim nagyon fájtak. Kezelnek és havonta van már mensim, tehát vannak ciklusaim PÉ-vel, endo doki mondta vérvétel alapján, de mindig is fájtak a melleim már mensi előtt másfél héttel legalább. Ez a második hónap, hogy mensi előtt vagyok egy héttel és semmi jelét nem érzem, se mellfájdalom se semmi. A mensim a múltkor is megjött, igaz két napot késett, de szép 5 napos volt. Jövőhét közepére nem várom, de semmi jele nincs.


Volt valakinek ilyen, hogy elmúltak azok a PMS dolgok? és ez jót jelent?


Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. nov. 11. 10:22
 1/1 bánomisén ***** válasza:

Ahogy halad az idő, úgy változik az is, hogy ki mit hogyan érez meg félidőben, mensi előtt, alatt. Ez nem feltétlenül függ attól, hogy PCOS vagy. Egyszerűen változol, másképpen jelennek meg a dolgok.

Én is mást éreztem 16 évesen, mint 25 évesen, vagy most. Ez sem marad mindig ugyanolyan :-)

2011. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!