Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a peteérést elősegitő gyógyszerekről? Most írattam fel a CLOSTILBEGYT!

Figyelt kérdés

Gyereket szeretnénk a párommal eddig most hogy egészségügyileg jól vagyok most lenne jó a terhesség ha összejönne 7hónapja próbálkozunk sikertelenül.

Tavaly felfedeztek egy miómát ami miatt megműtöttek volna nem sima nőgyógyászati műtéttel hanem az oldalamnál vágtak volna fel mert olyan helyen volt.

Én ezt nem engedtem mert vizsga előtt álltam na de útána lett egy endometriózisom és bármilyen hihetetlen semmi beavatkozás nélkül még a kórlapomról is levették úgy eltűnt minden.

Azóta csináljuk eddig semmi pár nap múlva kell megjönni de mintha már érezném hogy megfog jönni.

Valaki tud írjon ezekről a készítményekről mennyire hatásos.Köszi előre is!


2011. nov. 11. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon rendszertelen volt a havim. Amikor kisbabát szerettem volna, az orvos ezt írta fel. Már az első adagtól volt peteérésem. És az eredménye a most 4 hónapos kislányom. Sok sikert kívánok.

2011. nov. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
peteérésem lett tőle,de baba nem!persze sokaknak bevált!sok sikert!
2011. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Mi is próbálkoztunk 5 évig,úgyhogy ne aggódj!

Én is jártam orvosról orvosra,a férjemet is elvittem kivizsgálásra.

Végül ráakadtam az én kis megmentő dr.nőmre,aki petevezeték átfúvást csinált és felírta a Clostilbegyt-et illetve még ESTROFEM nevű gyógyszert.Ez 3 havi kúra lett volna.Első havi adagoláson túl voltam és már a másodikra nem volt szükség mert teherbe estem.A Boti most lesz 4 éves.

Szerintem hatásos,hiszen ez segített nekünk is és persze ne akarjátok görcsösen,ne azért szeretkezzetek,hogy legyen baba.Nálunk is akkor sikerült mikor már nem csak arra gondoltunk...

Sok sikert!

2011. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

No mi újság?

Szeded a gyógyszert?

Hol tartasz?

2011. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!