Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Helytelen így mérni a hőmet?

Helytelen így mérni a hőmet?

Figyelt kérdés
Ha tovább hagyom bent mint ahogy csipog még emelkedhet a mért hőm?Ha a digitális lázmérő akkor csipog amikor már nincs jelentős hőváltozás kb 20 mp és akkor kiveszem, leteszem a párna mellé és szunyálok egy picit, mikor kb 20 perc múlva megnézem mutat egy értéket, az pontos, vagy lehet kevesebb is mint amit valóban mért?
2011. nov. 11. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Analóg hőmérőt használj, a digitális (pont ezért) nem alkalmas erre.

Szájban mérd, nyelv alatt középen, 5 percen át. (És mindig ugyanabban az időpontban!)

2011. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia én digitálisat használok, (hüvelyben mérem mert így nem ébred fel a csipogásra a férjem :) Amikor meghallom a halk csipogást rögtön kiveszem és tárcsázom a telefonomba pl 36500 így megvan a pontos időpont hogy mikor mértem és alhatok tovább vagy megyek készülődni.


Azt mondják, hogy minél inkább 1 időpontban kell mérni hát ez nekem még sosem sikerült mivel van hogy 6kor és van hogy 9 kor kelek, ettől függetlenül általában sikerül úgy összehozni, hogy max 1 óra 20 perc legyen a difi... És még így is gyönyörűek a görbéim, pont ahogyan a nagy könyvben meg van írva ... csak sajnos még egyik sem babás görbe ... de reménykedünk! Sok sikert neked is!!!

2011. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

utolsó megmutatod az egyik görbéd? enyém nagyon nem szép és nem tudom mi a normális görbe.

köszönöm előre is!

2011. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!