Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostys lànyok! Napi 1...

Clostys lànyok! Napi 1 clostytòl kinek hàny tüszôje lett? Azoknak akiknek sikerült lettek ikrei valakinek?

Figyelt kérdés

Inszemre kèszülünk ès napi egy Clostyt fogok szedni. Amùgy mindíg van peteèrèsem csak ràsegítès kèppen.

Nem bànnàm ha ikrek jönnènek össze de persze 1 babànak is nagyon örülnèk.Napi 2 clostyt nem akarok szedni a tùlstimulàlàs ès a lehetsèges cisztàk miatt.


2009. máj. 9. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem napi egytől a 3.hónapban 7 tüszőm lett,de csak egy termékenyült meg.A dokid majd eldönti,hogy mennyit szedjél,mert az uh-n látja,hogy mennyi tüsződ lesz tőle.

Sok sikert!

11 hetes kismami

2009. máj. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A napi 1db mellett te döntöttél, vagy a dokid mondta, h napi 1 db?

2009. máj. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napi 2-től lett 1db!
2009. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Napi 2 mondott elôször a doktornô. De èn kb. 2 ève voltam màr Closty kùràn ahol a doki napi 2 szemet szedetett velem aki persze nem követte ultrahangon. Annyira rosszul voltam tôle ,hogy elmentem egy màsik dokihoz aki meg àlapította a tùlstimulàciòt ès gyorsan leàllitoott napi egyre.Termèszetesen ezt elmondtam most is ùgyhogy csak napi egyet fogok szedni.Csak kivàncsi voltam ,hogy napi egytôl àltalàban hàny tüszô èrik meg.

Bàr biztosan mindenkinèl màs.

Köszönöm az eddigi vàlaszokat.

2009. máj. 9. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég felelőtlen dokid volt,az enyém elmondta mikor felírta,hogy saját érdekemben jelenjek meg minden hónaoban ellenőrzésen, mert ha nem fakad meg valamelyik és nagyon nagy akkor baj is lehet belőle!!!
2009. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem napi kettőtől lett mindig három, most vagyok a 3. hónapnál, de még baba nincs.
2009. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem napi egytől egy érett sem lett. Most várok az emelt adagra, hátha az beválik.
2009. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem nem kell ellenőrzésre járnom, most napi 2db-ot szedek, de még nem inszemre. Azt mondta a dokim, akkor kell majd ellenőrzésre menni vele, ha komolyabbra fordul a dolog. Csodálkoztam, de mit tudok tenni.

Első válaszolótól kérdezném: az első két hónapban nem is volt tőle peteérésed?

2009. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsótól kérdezném: Mi az hogy komolyabbra fordul a dolog?! Hát ha rám hallgatsz, akkor orvost váltasz. Ez nagy rossz hozzállás a részéről!
2009. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nagy rossz=nagyon rossz /bocsi/

Nekem még akkor is kellett mennem, ha a 11. napon nézte uh-al és nem volt elég nagy. Másnap vissza kellett mennem ismét, volt, hogy hétvégére esett és a kórházba rendelt be, ott megbeszélte az ügyeletes orvossal, hogy nézzen meg. Szerintem ez a korrekt.

2009. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!