Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás vagyok? Furi tüneteim...

Babás vagyok? Furi tüneteim vannak, még nem teszteltem. Kedden van a nemvárt napja.2-án volt a ciklus.hu szerint peteérésem, de tojásfehérjés folyás 4-én volt. Kb. két naponta együtt voltunk.

Figyelt kérdés
Napok óta szurkálást érzek a mellemben, és úgy vettem észre, mintha nőtt volna.(Másodszor van rajtam a vadi új melltartóm, de kibuggyan belőle a cicim, és olyan, mintha nehezebb lenne.), pár napja egyfolytában fájt a petefészkem, és volt szúrás szerű érzésem a méhemben. A folyásom végig nyákos, tojásfehérjés volt, de két nap óta semmi. Szerintetek teszteljek? Kimutatná már?
2009. jún. 12. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha 4-én volt a peteérés, akkor még nem mutatná ki a teszt, hisz ennek csak 8 napja. Én még várnék, ha 4-én volt pé-d, akkor inkább csütörtökre ne várd. Persze ez csak az én véleményem. Drukklok!
2009. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj még a teszteléssel korai bármit is mondani. Lehet hogy baba lesz de lehet hogy nem. Legyen ahogy szeretnéd.
2009. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már másfél éve várjuk a trónörököst, elég sok egészségügyi kálvária után. :)

A teszteléssel egyébként is várni akartam, a múlt hónap is csalódás volt. Most megvárom a mensi hetét és próbálok türelmes lenni...

2009. jún. 12. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!