Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap és Tegnap előtt pozitiv...

Tegnap és Tegnap előtt pozitivat teszteltem! Ma meg vizes folyás?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 29 ciklusnapon, reggeli hőm 36,9. Két különbözö fajta teszt is pozitív lett. Mára vizes lett a folyásom, akkor nem marad meg a baba? Mensi lesz belőle? Már régóta várjuk nagyon el vagyok keseredve!:(((

[link]


2011. nov. 13. 15:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A mensi szerű fájdalom is teljesen normális:)

A Magneb6-ot nekem is kell szednem + nekem még ajánlott terhes vitamint is a doki. Femibiont szedek.

Próbálok sokat pihenni, és bízni abban, hogy minden rendben lesz:)

2011. nov. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszod. Nagyon szorítok, hogy megmaradjon a baba.:))

Remélem az én mákszemem is nagyon erősen kapaszkodik.

2011. nov. 13. 16:27
 13/15 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy jól fog alakulni minden:)

Nálunk már dobog a picike szíve is:) Meglátod te is milyen csodálatos dolog ez:)

Vigyázzatok magatokra!

2011. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Most is sírok, hogy leírtad ezeket, de most a meghatottságtól. Már egy hete mindenen bőgők.:) Mi lesz majd ha meglátom, amikor dobog a szive.:)
2011. nov. 13. 16:31
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem is erős folyásom volt a pozitiv teszt után, sőt,rózsaszin pecsételésem is!

A Kisfiam már 8 hónapos lesz lassan :-)

A vizes folyás teljesen normális, ne aggódj! Pihenj sokat, drukkolok Nektek!

2011. nov. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!