Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hisztek abban ha egy jósnő...

Hisztek abban ha egy jósnő megjósolja nektek a jövőt a teherbeeséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nekem pl azt jósolta hogy sok pénz kell majd hozzá , de sikerülni fog és egy idős nő fog hozzásegíteni a teherbeeséshez amikor mennünk kell majd beültetésre.

Hát 2 hét múlva lesz az első inszemünk... és 90.000 Ft volt ez a hónap...

Mennyire hisztek benne?

Nem hittem eddig benne de pont ma gondolkodtam el azon amit jósolt és eddig bejött , vagy csak véletlen?


2009. máj. 9. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

A jósnők azt mondják, amit hallani akarsz. Jósnő szerint nekem 25 éves kor előtt kellett volna szülnöm, és most 27 vagyok, útban az első baba...

Én nem hiszek benne, de ha neked segít a hit, azzal nem ártassz, szerintem. Csak nehogy csalódj!

2009. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekemmár 3szor jósolt babaát.Eddig még semmi.Azt mond, amit hallani akarsz.
2009. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Nekem tavaly áprilisban jósolta, hogy még abban az évben teherbe esek, de azóta sincs semmi! :(

Szerintem magatokban higgy, ne a jósnőnek!

2009. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Szia kolléganőmnek megjosolta hogy ikrei lesznek a következő évben.És 8 évre jött nekik össze egy baba kinkeservesen.Ne higgy neki csak magatokban bizz és a dokidban!Sok szerencsét és mielőbbi babásodást!
2009. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Na én ellentmondok.

De nem azért hogy a jósnő igazat mondd-e vagy sem.

Neked jót mondott. Fogadd csak el hogy lesz babád. Úgyis rajtad áll minden.

Én ha jósnőhöz mentem alapból úgy mentem: csak a jót mondja. Mert a jó dolgok amiket mondanak, csak minket erősítenek meg. A rossz dolgok meg legyengítenek, ha hagyjuk.

2009. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem megjósoltak 2007 ben augusztusban 2 babát. másik hónapban terhes is lettem tavaly szültem májusban és most megint terhes vagyok, 3és fél hónapos. nálunk bejött :) :)
2009. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 éve azt mondta, hogy 5 éven belül lesz gyerekem. Most keztünk el próbálkozni...
2009. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én csak jókat mondhatok, nekem megjósolt 2 kislányt, az egyik már 2 éves, a másik készülőben van:D Amúgy én is szoktam jósolgatni, általában be szokott jönni. Attól függ, ki mennyire hisz benne.
2009. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem egy ismerősömnek megjósolta, hogy az első gyerek fiú lesz.

Lány lett.

Viszont én már voltam jósnőnél és mondott olyan dolgokat, ami bejött.

a barátnőm szerint a jósnő egy jó pszcihológus nem több.

2009. máj. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmnek megjósolta egy jósnő, hogy pár hónap mulva kislánya fog születni, helyette egy fia született.nekem megjósolta hogy 21 évesen terhes leszek de meg fog halni a babám. hát teherbe is estem 21 évesen, de meg is halt a babám:'(
2009. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!