Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés + hőleesés....

Pecsételő vérzés + hőleesés. Tuti mensi de mikor?

Figyelt kérdés
Kb. 4. napja van pecsételő vérzésem ami annyiból áll, hogy ha megtörlöm akkor látok kis vért, de nagyon kicsit, de nem mindig van ez. A hőm nagyon leesett ma reggelre, de semmi mensis görcs nincs, csak ez. Mikorra várhatom a mensit. Így már tuti nincs baba a leesés miatt, de idegesít, hogy nem jön meg. Mindig egyből megjön. Ami furi, hogy kb. szombatra nem várom, tehát sokkal hamarabb jelentkezett a hőleesés mint szokott.
2011. nov. 14. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez szombatig el fog dőlni addigra ha nem jön meg és elmúlik a vérezgetés akkor jövhéten csinálj egy tesztet! Ez a hőleesés hát nem tudom én nem nagyon hiszek a hőmérőzésben vagyis nekem nem vált be!
2011. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A főleesés nem feltétlenül azt jelzi hogy nincs baba! Szurkolok
2011. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
főleesés helyett hőleesés bocsi, elírtam:)
2011. nov. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ExCaty ***** válasza:
ez elég érdekes.. talán beágyazódásos vérzés lenne? szerintem várd meg a szombatot és addig figyeld a hődet!
2011. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem feltétlenül, de tegnap 36.1-et mértem ma már csak 35.8-at :S kicsit furcsa....
2011. nov. 14. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
és megjött? én is hasonló helyzetben vagyok. Írj, hogy mi lett!
2011. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ma már nem volt pecsételő vérzésem és a hőm is emelkedett két tized fokot. Nem tudom. Egyáltalán nem akar megjönni, furi hasszúrkákat érzek középen ahol a méhem lehet.
2011. nov. 15. 21:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Végül mi lett???

2012. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm kérdésed, de sajnos nem baba :( az egy ilyen hónap volt :(
2012. febr. 13. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!