Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésnél melyik a mérvadóbb...

Peteérésnél melyik a mérvadóbb a saját érzések vagy a ovu. Kalkulátor? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 hónapban 26-27 napos a ciklusom,(előtte 30-35) ezért elkezdtem szedni a premens nevű gyógyszert. Az ovu. kalkulátorok szerint a hónap elején voltam termékeny,(vagy max múlt hét hétfőig) de én még most is érzem, hogy feszül a mellem és érzékeny vagyok stb és ez kb. szerda óta van így. Most akkor hogy számoljam ki?
2011. nov. 14. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Vannak ovu tesztek is,de én sose használtam.Mega hőm állandó volt ,sőt tojásfehér nyákom sincs(a nyák a spontán vetélés műtétje óta nincs a hő előtte se változott).(utána jött egy missed ab. is.)így én az ovukalkulátort használtam. május 31.én jött meg a kalkulátor június14.ét írta.Mennem kellett dokihoz konzultációra az eőzmények miatt 14.én voltunk nála nézett uh-n lát e vmi rendellenességet de szeerncsére nem sőt uh-n látta hogy ép p érik a pete és mondta most kell "hajrázni" 15 és 16.án még együtt voltunk és nem is jött meg és azóta 25 hetes a lányom a pocóban .Alig várom a márciust.Ugyhogy ne add fel.

Itt a kalkulátor ami nekem is segített:

[link]

SOk sikert!

2011. nov. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!